Wetransfer Nasıl Kullanılır?(Doğru cevap)

İnternet sitesine girdiğinizde karşınıza çok sade bir arayüz çıkıyor. ‘Dosya Ekle’ bölümünden 2GB’a kadar paylaşacağınız dosyayı seçmeniz ve ardından göndereceğiniz kişi ile birlikte kendi e-mailinizi yazmanız gerekiyor. Dilerseniz dosya ile beraber karşı tarafa bir mesaj da gönderebiliyorsunuz.

Telefondan WeTransfer nasıl kullanılır?

Android ve iOS’ta dosya gönderebilmek için WeTransfer ‘in mobil uygulamasını indirmeniz gerekiyor. Dosyayı gönderdiğiniz kişi, dosyayı indirebilmek için bu uygulamaya ihtiyaç duymayacak; sadece epostadaki bağlantıya tıklayarak dosyayı indirebilecek. – WeTransfer uygulamasını açın.

WeTransfer ile nasil gönderilir?

Adım 1: Dosyanın bulunduğu bilgisayarda bir tarayıcı açın.

 1. Adım 2: Adres çubuğuna gidin ve “myrealdata. wetransfer.com” yazın ve Enter’a basın.
 2. Adım 3: Dosya Ekle’ye tıklayın.
 3. Adım 4: “E-postanız” ı tıklayın ve e-posta adresinizi ekleyin.
 4. Adım 5: “Aktar” a tıklayın.

WeTransfer nedir nasıl kullanılır?

WeTransfer aynı zamanda hem bilgisayardan hem de telefondan kullanılmaktadır. WeTransfer kullanmak için WeTransfer internet sitesine girin. Aktarmak istediğiniz dosyayı burada dosya yükle seçeneğine tıklayarak yükleyin. Ardından dosya yükleme işlemi için bir müddet bekleyin.

WeTransfer ücretli mi?

Yukarıda anlattığımız bütün kullanım yöntemleri ücretsiz. Ancak WeTransfer ‘in ücretli aboneliği de bulunuyor. Plus isimli abonelik paketinde aşağıdaki özellikler yer alıyor: Bir seferde 20 GB’a kadar dosya gönderme.

WeTransfer nedir güvenilir mi?

WeTransfer e-posta iletileriyle birlikte gönderebileceğiniz boyut sınırını aşan büyük dosyaları paylaşmak için kullanılabilen ve oldukça popüler bir dosya barındırma ve paylaşım hizmetidir. Bu tür hizmetler, e-posta geçiş noktaları tarafından özel bir yapılandırma olmadığı sürece iyi huylu olarak algılanmaktadır.

You might be interested:  Lavaş Ekmeği Nasıl Yapılır?(Doğru cevap)

WeTransfer Pro nedir?

Pro We Transfer ile 20 Gb’a kadar dosya transferi sağlanabiliyor. Aynı zamanda sürükle bırak özelliğiyle kolayca dosyalarınızı sisteme yükleyebilir, sistem üzerinden de dilediğiniz zaman gönderim sağlayabilirsiniz. Ayrıca pro sürüme sahipseniz 1 TB depolama alanına da sahip olacaksınız.

Yüklü bir dosyalar nasıl gönderilir?

Büyük dosyaları internet üzerinden göndermek isterseniz işte mutlaka kullanmanız gereken 10 internet servisi

 1. DROPBOX. Dropbox, çevrimiçi depolama alanında çok popüler bir hizmet.
 2. THE BOX.
 3. SUGARSYNC.
 4. MEDIAFIRE.
 5. WETRANSFER.
 6. HIGHTAIL.
 7. ADOBE SENDNOW.
 8. EGNYTE.

WeTransfer neden yavaş gönderiyor?

WeTransfer ‘ın neden bu kadar yavaş olduğunu / çalışmadığını merak ediyorsanız, sorunun muhtemelen internet bağlantınızdan kaynaklandığını bilin. Ayrıca, WeTransfer ‘ın yavaş aktarım hızları, bağlantınızı çok fazla cihazla paylaşmanız veya hizmetinimeşgul zamanlar.

WeTransfer ile kaç gb?

WeTransfer, herhangi bir kullanıcı kaydı gerektirmeksizin tam 2 GB ‘a kadar dosyaları ücretsiz şekilde göndermenize/almanıza olanak tanıyor. WeTransfer dosya gönder dedikten sonra bir hafta boyunca WeTransfer ‘in sunucularında kalan dosyanız, bu süre içerisinde indirilmeye devam edilebiliyor.

Collect by WeTransfer nedir?

wetransfer ekibi tarafından yaratılmış bir uygulama. internet sayfası, resim, pdf gibi farklı dijital formlardaki belgeleri toplayıp board’lar halinde organize etmenize yarıyor. sıkıntı da burada, başka birşey yapmıyor. belgeler üzerinde hiçbir işlem yapamıyorsunuz, kenarına bir not bile yazamıyorsunuz.

Dropbox Nedir ve Nasıl Kullanılır?

Dropbox, kullanıcıların cihazlarındaki resim ve video gibi dosyaları buluttaki bir veritabanına taşımasına olanak tanıyan depolama platformudur. Dropbox; dosyalarınızın cihazlarınız ve bulut arasında kolaylıkla senkronize edilmesini ve ne zaman, nerede oturum açarsanız açın, tüm belgelerinize erişmenizi sağlar.

WeTransfer kaç kişi?

Bu planlar “ WeTransfer ” ve “ WeTransfer Plus” planları. Bu planda 2 gb’ye kadar dosyayı tek seferde kişi yada kişilere gönderebiliyorsunuz. Bu planda 20 gb’ye kadar dosyayı tek seferde kişi yada kişilere gönderebiliyorsunuz.

You might be interested:  Parmaktaki Siğil Nasıl Geçer?(Çözülmüş)

iPhone 6 belgeler nerede?

İlk olarak, iPhone veya iPad’inizde Dosyalar uygulamasını bulun. Bunu yapmanın en hızlı yolu Spotlight Aramasıdır. Ana ekranın ortasından bir parmağınızı aşağı doğru kaydırın ve ardından “Dosyalar” yazın. Arama sonuçlarında “Dosyalar”a dokunun.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *