Turkcell Faturaya Ek Telefon Nasıl Alınır?(Soru)

Turkcell fatura üzerine telefon kaç taksit?

Akıllı Telefon ve Notebooklarda 12 ay, Tabletlerde 6 ay, Aksesuar ürünlerinde ise 36 aya varan taksit avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Turkcell faturalı hat kaç ay sonra telefon alınır?

Turkcell faturaya ek telefon nasıl alınır, kaç aylık faturalara verilir? Normal şartlarda 6 aylık fatura ödeme durumun olması gerekirsen şimdi 1 aylık kullanıcılara bile fatura üzerinden telefon verilmektedir.

Faturaya ek telefon kaç ayda alınır?

Şayet en az 8 aydan beri kendinize ait faturalı hat kullanıyor ve ödemelerinizi gününden gününe yapıyorsanız, abonesi olduğunuz GSM firması size tarifeye ek taksitle telefon verecektir.

Hattın üzerine telefon kaç taksit?

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK), fiyatı 3.500 liranın üzerinde olan cep telefonu alımı amacıyla kullandırılan kredilere yönelik dün vade sınırını 6 aydan 3 aya düşürdü. Buna karşılık çoğu aynı özelliğe sahip 3.500 liranın altındaki telefonlarda ise taksit sayısı 12 olarak devam edecek.

Turkcell taksitlendirme nasıl yapılır?

Faturamı nasıl taksitlendirebilirim? 5327575555’yi arayarak faturanızı taksitlendirme işlemi için başvuruda bulunabilirsiniz. Taksitlendirme işlemi için müşteri temsilcimiz kriterlerinizi kontrol edip uygunsa faizsiz olarak faturanızı taksitlendirecektir.

Faturalı hat ile telefon nasıl alınır?

Kullandığınız GSM operatörünün size en yakın bayisine gidin, Bayideki görevliye cep telefonu almak istediğinizi belirtin, Görevli sizden nüfus cüzdanınızı alarak işlemi yapacak, Bütçenize uygun telefonu alarak tarifenize ek olarak ödeyebilirsiniz.

You might be interested:  Kaldıraçlı Işlem Nasıl Yapılır?(Doğru cevap)

Taksitle cep telefonu alınabiliyor mu?

Yenilenmiş cep telefonları artık kredi kartına taksitle satın alınabilecek. Yenilenmiş ürün niteliğinde olan cep telefonu alımlarında, fiyatı 5 bin TL ve altında olan cep telefonları için 12 ay, fiyatı 5 bin TL’nin üzerinde olan cep telefonları için 6 ay taksit yapılabilecek.

Taksitle cep telefonu nereden alabilirim?

Cep telefonu taksit ödemelerinizi isterseniz Evkur şubelerinden, Yapı Kredi ATM’lerinden veya Yapı Kredi İnternet Bankacılığı üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Mutluevim üzerinden senetle: Evkur’a alternatif olarak senetle taksitle telefon almak için tercih edilebilecek firmalardan biri de Mutluevim’dir.

Turkcell kredi ne işe yarar?

Turkcell ‘den kontratlı cihaz almak isteyen müşterilerimize Financell tarafından kredi sağlanarak akıllı telefon, tablet, elektrikli ev aletleri gibi kampanyalardan taksitle yararlanmaları sağlanmaktadır. Ek olarak, Financell kredi limitinizi Paycell uygulamasından da sorgulayabilirsiniz.

Turkcell ikinci el telefon alıyor mu?

İkinci el cihazını satmak isteyen tüm kullanıcılar Turkcell.com.tr üzerinden online formu doldurarak bu işlemi yapabilecek. Turkcell tarafından yapılan teklifi kabul ettikleri takdirde, cihazları gelip alınacak ve ücreti hesaplarına nakit olarak yatırılacak.

Kontratlı telefon almak ne demek?

türkiye’de çok komik işleyen bir uygulama. kontratlı cihaz aldığınız zaman dünya’nın her yerinde cihazı daha ucuz alırsınız. operatörler sizi 2 yıl elinde tutabilme garantisi vasıtasıyla ucuza cihaz verir. türkiye’de ise cihazın en pahalı şekli kontratlı şekli.

Vodafone cihaz almak için kaç ay?

3.500 TL üzeri cihazlar tarifeye ek 3 ay; 3500 TL altı cihazlar tarifeye ek 6 veya 12 ay taksitle ödenen kampanyalarla sunulur. Hesabınıza giriş yapmanız gerekmektedir. Mobil uygulamamız üzerinden veya websitemizden giriş yapabilirsiniz: Vodafone Yanımda’dan alışveriş için uygulamaya giriş yapmanız yeterlidir.

Vodafone faturaya ek telefon almak için ne gerekli?

Faturalı bireysel veya şahıs esnaf Vodafone abonesi olmanız gerekmektedir. Katılmak istediğiniz cihaz kampanyasına uygun Müşteri Limit Puanına sahip olmanız gerekmektedir. Eğer telefon alırken tarifenin de değiştirilmesi isteniyorsa, son 30 gün içerisinde tarife değişikliği yapılmamış olması gerekmektedir.

You might be interested:  Lgs Nasıl Olacak?(Doğru cevap)

Türk Telekom puanımı nasıl öğrenebilirim?

Servis Bilgisi. TCKIMLIKNO yazıp 1122’ye gönderin.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *