Türk Telekom Sil Süpür Nasıl Yapılır?(EN iyi 5 ipucu)

  1. Telefonunuza Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını indirin.
  2. Uygulamayı indirdikten sonra yükleyin ve açın.
  3. Giriş yapılması sonrasında ana ekranda sağ üst köşede bulunan hediye paketine tıklayın.
  4. Açılan ekranda “Size özel kampanyalar” a girin.
  5. Sil Süpür seçeneğine dokunun.

Türk Telekom sil süpür yok nasıl yapılır?

Türk Telekom ‘da numarasını yeni taşıyanlarda bazen sil süpür hediyesi çıkmıyor. Benimde başıma geldi ve çözümünü buldum. Hediyenin çıkması için Evet yazıp 5008 numarasına SMS atmanız gerekiyor.

Türk Telekom neden sil süpür yok?

Türk Telekom Sil Süpür uygulamasına tıklandığınız zaman “Henüz hediye yok ” mesajı ekranda yer alıyorsa haftalık hediye süresi dolmamış olabilir. Türk Telekom ‘ a yeni geçmiş abonelerde sıklıkla bu sorun görülüyor. Türk Telekom Online işlemler uygulaması güncel değilse sorun yaşanabilir.

SMS ile sil süpür nasıl yapılır?

Sil Süpür aktif etme yolları için pek çok internet sorgusu yer almaktadır. Sil Süpür hediyesinin çıkması için ‘Evet’ yazıp 5008 numarasına SMS atmanız gerekmektedeir. Yaklaşık 10 dakika içerisinde uygulamayı tekrar kontrol ederek sağ üstteki hediye paketine tıklayın.

Türk Telekom sil süpür ücretli mi?

Kişilere tamamen ücretsiz sağlanan bu hediyeler, kişilerin hattına her çarşamba tanımlanıyor. Her çarşamba günü mobil uygulamaya giriş yaparak sil süpür yapılabiliyor. Telefonlara Türk Telekom mobil uygulaması indirildikten sonra numara ve şifreyle giriş yapılmalıdır.

You might be interested:  Kuşluk Namazı Nasıl Kılınır Diyanet?(En iyi çözüm)

Türk Telekom faturalı hatta sil süpür oluyor mu?

Türk Telekom Online İşlemler Uygulaması’na giriş yapıp Sil Süpür oyununu oynayarak hediyeleri süpürmeye başlayabilirsiniz. Kampanyadan BİMcell, POCELL, Pttcell ve Teknosa Mobil haricindeki tarifelerde bulunan Türk Telekom bireysel faturalı müşterilerimiz yararlanabilir.

Sil süpür Şifre Nasıl Alınır?

Kimlik Numaranızı 6606’ya göndererek şifrenizi alabilirsiniz.

Sil süpür saat kaçta açılıyor?

Kampanyadan Avea, Türk Telekom, TTNET ve grup şirketleri arasında paylaşılmak üzere ortak veri işleme izni bulunan müşterilerimiz yararlanabilir. Gece paketleri kapsamında verilen cepten internet faydaları 00:00-06:00 saatleri arasında kullanılabilir.

Türk Telekom direk müşteri hizmetlerine nasıl bağlanılır?

Mobil hattınız için 9333’ü; evde internet aboneliğiniz için 02127070375’i; ev telefonu aboneliğiniz için 08002119333’ü ücretsiz arayarak sesli yanıt sistemlerimizden işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Türk Telekom sil süpür nedir?

türk telekom ‘un, turkcell’deki salla kazan’a benzer olarak ürettiği, her perşembe ücretsiz internet, sms, dakika kazanabileceğiniz yeni özelliği. online işlemler uygulamasını güncelleyerek bu özelliği görebilir, her perşembe katılabilirsiniz.

Sil süpür kaç gün geçerli?

Sil Süpür Kampanyasının Şartları Bu kampanya sadece perşembe günleri geçerlidir. Sil Süpür kampanyasında kazandığınız hediyeleri sadece yurt-içinde kullanabilirsiniz. Sil Süpür kampanyasında kazandığınız hediyeler devretmemektedir.

Türk Telekom SMS fatura ücreti ne kadar?

Servis Bilgisi. Fatura Bilgisi servisi ile, Türk Telekom mobil hattınıza ait fatura bilgilerinizi kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Bu servisten alınan her bilgi mesajı 1,52 TL olarak ücretlendirilir.

Türk Telekom 45 G ye geçiş ücretli mi?

4.5G ye geçmek için ücret ödemem gerekiyor mu? Hayır. 4.5 G servisini ücretsiz açtırabilirsiniz. 4.5 G ile yaptığınız kullanımlar internet paketiniz veya tarifenizdeki internet faydasından düşer, internet paketiniz veya tarifeniz yoksa standart ücret üzerinden ücretlendirilirsiniz.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *