Trendyol Cüzdanım Nasıl Kullanılır?(EN iyi 5 ipucu)

Hesabım Trendyol Cüzdanım sayfasına tıklayarak cep telefonu numaranızı yazınız. Size gelen tek kullanımlık onay kodunu da ilgili alana girerek “Onayla” butonunu tıklayarak aktivasyonunuzu tamamlayabilirsiniz.

Trendyol cüzdanım ile ödeme nasıl yapılır?

Trendyol Cüzdanım kullanımı için; Kart bilgilerinizi girerek yüklemek istediğiniz para miktarını tanımlamanız gerekir. Ardından telefonuna gelecek onay kodunu sisteme girmelisiniz. Tüm bu adımların sonunda Trendyol Cüzdanım uygulamasını kullanabirsiniz. Her alışveriş öncesi hesabınıza para tanımlamanız mümkün.

Trendyol cüzdanım 20 TL Nasıl Kullanılır?

Trendyol cüzdan 20 TL nasıl kullanılır? Trendyol cüzdan hesabınızı oluşturduğunuz zaman 20 TL hediye Trendyol para anında cüzdanınıza yüklenmektedir. Bu bakiyeyi alışverişlerinizde Trendyol Cüzdanım ile öde seçeneğini kullanarak kullanabilirsiniz.

Trendyol Cüzdan ile alışveriş yapılır mı?

Tıpkı bir ön ödemeli kart gibi çalışan Trendyol Cüzdan, kredi kartı veya banka kartınızdan yapacağınız belirli miktarlardaki para yükleme işlemleriyle kolayca alışveriş yapmanıza yardımcı olur. Bonus paralarınızı Trendyol Cüzdanım hesabını aktif ettikten sonra alışveriş işlemlerinizde keyifle kullanabilirsiniz.

Trendyol Cüzdan limiti nedir?

Trendyol cüzdan ı 750 TL ile sınırlıyor. Yani alacağınız ürün 900 TL ise ve 750 TL cüzdan paranız var ise hiç niyetlenmeyin üstünü ne yükleyebilir ne de başka bir kartla tamamlayabilirsiniz.

Trendyol cüzdan nasıl silinir?

Hesabınızı silmek için Trendyol tarafından sağlanan formu doldurarak, hesap silme talebinde bulunmanız gerekiyor. * BURAYA tıklayarak cihazınıza indirdiğiniz formu açın. * Ad, soyad, telefon numarası, TC kimlik numarası, e-posta ve adres bilgilerini doldurun. * Talebinizi kısaca açıklayın.

You might be interested:  Beyin Emarı Nasıl Çekilir?(Mükemmel cevap)

Trendyol cüzdan kuponu nedir?

Trendyol Uygulaması üzerinden beğendiğin ürünü arkadaşlarınla paylaş, paylaştığın ürün arkadaşların tarafından her satın alındığında ürün fiyatının %5’i kadar cüzdan kuponu kazan. Minumum 5 TL Trendyol cüzdan kuponu maksimum 25 TL Trendyol cüzdan kuponu kazanabilirsin.

Trendyol 20 TL kupon ne işe yarar?

Yakınlarınızda bulunan teslimat noktalarını görerek, size en uygun teslimat noktasına kargonuzu isteyebiliyorsunuz. Örneği bir sipariş verdiniz, ev ya da iş adresi yerine teslimat noktasını işaretlediniz. Belirlenen teslimat noktasından ürününüzü kendiniz alırsanız, Trendyol ‘dan 20 TL indirim kuponu kazanıyorsunuz.

Trendyol cüzdan kodu nasıl kullanılır?

1- Trendyol ‘a üye olmak gereklidir. 2-Hesabım menüsünden Trendyol Cüzdanım bölümünden cüzdan aktifleştirilmelidir. 3- Aktifleştirilen cüzdana web üzerinden giriş yaparak ilgili alana kodun girilmesi gereklidir.

Trendyol para iadesi nasıl yapılır?

trendyol.com ve mobile uygulamalarda yer alan “Hesabım” bölümünden “Siparişlerime” gidin. “Sipariş detay” butonuna basın ve siparişinizin detaylarını görüntüleyin. Kolay iade butonuna basın. İade edilecek ürün ve iade nedeni seçin.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *