The Walking Dead 10. Sezon Nasıl Izlenir?(Mükemmel cevap)

The Walking Dead 10 sezon 16 bölüm nereden izlenir?

10. sezon 16. bölüm sadece FX’te! ✌ Tekrar bölümümü 25 Ocak Pazartesi 21.30’da izleyebilirsin.

Twd 10 sezon Ek Bölüm nereden izlenir?

The Walkjing Dead’in onuncu sezonunun final bölümü hariç tüm bölümlerini Netflix’te bulabilirsiniz.

Twd 10 sezon 16 bölüm ne zaman yayınlanacak Netflix?

Şimdi ise 10. sezon için yeni bir tarih verildi. The Walking Dead ‘in 10. sezonu eğer tekrar bir plan değişikliği olmazsa 1 Aralık’ta Netflix ‘te yayınlanacak. 10. sezon, 16 bölümden oluşuyor ancak hem 10. sezonun finalini pekiştirmek için hem de 11. sezonun ön hazırlığı olması için 28 Şubat’ta 10. sezon devam edecek.

The Walking Dead 10 sezon 17 bölüm ne zaman yayınlanacak?

Şimdi ise izleyiciyi 6 bölümlük bir serüven bekliyor. 10. sezon 17. bölüm olan Home Sweet Home, 28 Şubat 2021’de yayınlanacak.

The Walking Dead 10 sezon Netflix neden kaldırıldı?

THE WALKİNG DEAD 10. SEZON NETFLİX ‘ TEN NEDEN KALDIRILDI? Konuyla ilgili Netflix ‘ ten henüz bir açıklama gelmezken, dizinin yeni sezonunun kaldırılma sebebi olarak telif haklarındaki anlaşmazlığın neden olduğu ileri sürülüyor. The Walking Dead, aynı adlı çizgi roman serisine dayanmaktadır.

You might be interested:  Kedi Ateşi Nasıl Düşürülür?(Çözülmüş)

The Walking Dead dizisi nerede çekiliyor?

The Walking Dead dizisinin çekildiği yer Amerika’nın Georgia eyaleti. Dizi aslında çok sayıda figüran ve çok geniş bir kadroyla çekildiği için çekildiği yerler genellikle dizi veya film platosu şekilde kullanılan şehir dışı bölgeler.

TWD Ek 6 bölüm nereden izlenir?

Dizinin şu ana kadar yayınlanan tüm bölümleri ise Netflix’te bulunuyor. Bu ekstra 6 bölüm de yayınlandıktan kısa bir süre sonra Netflix’e gelecektir.

The Walking Dead 11 sezon hangi platformda?

The Walking Dead 11. sezonu 22 Ağustos’ta yayınlanmaya başlayacak. AMC kanalında yayınlanacak.

The Walking Dead Rick geri dönecek mi?

Dizi dünyasının popüler yapımlarından The Walking Dead ‘in final sezonunda Rick Grimes diziye geri dönebilir. Detayları haberimizde bulabilirsiniz. Diziyi izleyenlerin bileceği gibi uzun bir süre dizinin başrolü olan Andrew Lincoln, yani Rick Grimes karakteri diziden ayrıldı.

The Walking Dead 11 sezon çıkacak mı?

The Walking Dead dizisinin 11. ve son sezonu 22 Ağustos’ta yayınlanmaya başlayacak. AMC kanalında yayınlanacak dizinin son sezonu, hayranları tarafından heyecanla beklenirken, dizinin resmi Twitter hesabından, final sezonuna dair görseller paylaşıldı.

TWD Netflix ten kalktı mı?

The Walking Dead dizisinin 10. sezonu, Netflix ‘te yayınlanmasından kısa bir süre kaldırıldı. Dizi 6 Ekim Salı saat 00.00’da Netflix ‘te yayınlandı. Dizinin yayınlanmasından saatler sonra Netflix, The Walking Dead ‘in yeni sezonunu platformdan kaldırdı.

The Walking Dead 10 sezon hangi kanalda?

Tüm dünyada milyonlarca hayranı olan fenomen dizi ‘ The Walking Dead ‘ yeni bölümleriyle ABD yayınından bir gün sonra, her pazartesi saat 21.30’da ilk kez ve sadece FX kanalında olacak. Dizinin 10 ‘uncu sezon tüm bölümleri ise Tivibu seç izle/dizi klasöründe ekranlara gelecek.

You might be interested:  On Bin Nasıl Yazılır?(Çözüm bulundu)

The Walking Dead 10 C ne zaman çıkacak?

Önümüzdeki sezon, hayranlar orijinal diziyi son kez izleyecekler ama yeni dizi ve film projeleri onları bekliyor. Geçtiğimiz temmuz ayında, The Walking Dead ‘in Comic-Con @ Home panelinde duyurulan 10. sezon devamı, 28 Şubat Pazar günü AMC’de yayınlanacak ve altı ek bölümden oluşacak.

The Walking Dead 10 sezon BluTV de var mı?

The Walking Dead, 10. sezonun yeni bölümleriyle 7 Ekim FX kanal yayınının hemen ardından sadece BluTV ‘de!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *