Telegram Hesabı Nasıl Silinir?(En iyi çözüm)

 1. Telefonunuzdaki Telegram uygulamasını açın.
 2. Ardından Ayarlar’ı açın.
 3. Gizlilik ve Güvenlik bölümüne girin.
 4. Aşağıda “Bu kadar süre uzaktaysam hesabımı sil” seçeneğini göreceksiniz.
 5. İstediğiniz bir zaman seçin.
 6. Uygulamayı telefonunuzdan tamamıyla kaldırın.

Telegram hesap silinirse ne olur?

Telegram hesap silme işleminde kullanıcı hesabına ait olan veriler silinir. Sonrasında veriler hiçbir şekilde geri gelmez. Telegram uygulamasının aslında en önemli özelliği gizlilik olmaktadır. Bu gizlilik sebebi ile kullanıcıların verilerine de ulaşmak mümkün değildir.

Telegram silme nasıl yapılır?

Telegram hesap silme işlemi nasıl yapılır?

 1. Adım #1: Telegram mobil uygulamasını açın.
 2. Adım #2: Ayarlar sekmesini açın.
 3. Adım #3: Gizlilik ve Güvenlik sayfasını açın.
 4. Adım #4: Hesabımı Otomatik Olarak Sil seçeneğine dokunun.
 5. Adım #5: Bu Kadar Süre Yoksam seçeneğini dilediğiniz süre olarak ayarlayın.

Telegram oturum nasıl kapatılır?

1 – Telegram uygulamasında ana ekranda olan menüyü açın. 2 – Açılan menüden “Ayarlar” sekmesine tıklayın. 3 – “Ayarlar” başlığı altındaki “Gizlilik ve Güvenlik” seçeneğinden devam edin. Sayfayı biraz aşağıya kaydırdığınızda “Gelişmiş” başlığı altındaki “Hesabımı bu kadar uzaksam sil” seçeneğini göreceksiniz.

Telegramı silince mesajlar gider mi?

Telegram 5.5’ten itibaren, bire bir sohbetlerde gönderdiğiniz veya aldığınız mesajları istediğiniz zaman silebilirsiniz (Gruplarda, bu yalnızca kendi mesajlarınızdır). Ayrıca sohbet geçmişinin tamamını her iki taraftan da temizleyebilirsiniz. Telegram ‘da silinen mesajlar sohbette bir iz bırakmaz.

You might be interested:  Grip Evde Nasıl Geçer?

Telegram hesabımı silersem mesajlar silinir mi?

Telegram hesabımı silersem ne olur? Yukarıda da belirtildiği gibi, tüm verileriniz sistemimizden silinir: Hesabınızla ilişkili tüm mesajlar, gruplar ve kişiler silinir.

Telegram da kişi silince bildirim gider mi?

Telegram hesabını silen kişilere mesaj attığınızda karşı taraf “Hesap Silindi” ibaresiyle karşılaşır. Yani eğer hesabınızı silmediyseniz, kişiyi engellediğiniz ortaya çıkacaktır. Bunun dışında engellediğiniz kişi sizin son görülme ya da çevrimiçi durumunuzu göremez.

Telegram hesabımı ve yöneticisi olduğum içerikleri sil nerede?

1- Telegram uygulamasına girerek ana ekranda yer alan menüyü açın. 2- Açılan menüden “Ayarlar” sekmesine dokunun. 3- “Ayarlar” başlığı altındaki “Gizlilik ve Güvenlik” seçeneğinden devam edin. Sayfayı biraz aşağıya kaydırdığınızda “Gelişmiş” başlığı altındaki “ Hesabımı bu kadar uzaksam sil ” seçeneğini göreceksiniz.

Telegram nasıl kurulur?

Cep telefonu numaranıza tek kullanımlı bir kod gönderilecek. Telegram tarafından, telefonunuzun mesajlar bölümüne girerek bu kodu alınız ve ekranda kod yazan yere doğru bir şekilde yazmanız yeterli olacak. İstenen izinlere onay verdikten sonra Telegram hesabı açılmış olunur.

Telegram engelleme nasıl anlaşılır?

Arama. Telegram ‘da engel yediğinizi düşünüyorsanız ilk olarak karşı tarafa arama yapmanız gerekmektedir. Karşı tarafı aradığınızda bağlantı kurulamadı hatası alıyorsanız büyük ihtimal engellenmişsinizdir. Sesli veya görüntülü aramaların türü fark etmeksizin bağlantı kurulamıyor olması gerekmektedir.

Telegram numaramı kimler görebilir?

Telefon numaramı kimler görebilir? Telegram ‘da, telefon numaranızı görünür hale getirmeden özel sohbetlere ve gruplara mesaj gönderebilirsiniz. Varsayılan olarak, numaranız yalnızca rehberinize kişi olarak eklediğiniz kişiler tarafından görülebilir.

Twitter hesabımı nasıl silerim?

İşte aşama aşama Twitter hesabı kapatma ve silme işlemleri

 1. Twitter hesabına kullanıcı adı ve parolası ile giriş yapın.
 2. Sağ üst bölgede bulunan ayarlar sekmesine tıklayın.
 3. Hesap sekmesine tıklayın ve en alt bölgede bulunan bağlantıya ulaşın.
 4. Hesabımı devre dışı bırak seçeneğine tıklayın.
You might be interested:  Salih Bozok Nasıl Öldü?(Çözülmüş)

Telegram güvenli mi?

Rus programcısı Pavel Durov tarafından oluşturulan Telegram, çoklu platform desteği sunan, oldukça güvenli anlık sesli ve görüntülü mesajlaşma servisidir. Normal Telegram sohbetleri hala şifreli ancak uçtan uca değil. Telegram ‘da sohbetleri PIN Kodu ve şifre korunabiliyor.

Telegramı silince gruplardan çıkılıyor mu?

Hayır. Telegram bulut tabanlı çalıştığı için her şeyi saklayacaktır.

Telegramda sohbet nasıl silinir?

Telegram uygulamasında mesajları otomatik silme özelliğini aktif etmek için öncelikle sohbetinize geliyorsunuz. Sağ üstte gördüğünüz ‘üç nokta’ şeklinde yer alan ifadeye dokunuyorsunuz. Burada karşınıza ‘Geçmişi Temizle’ seçeneği çıkacaktır.

Telegramda durum paylaşma var mı?

Telegram uygulamasında durum özelliği yer almıyor. Böyle bir özelliği bulunmayan mesajlaşma uygulaması Telegram’da durum paylaşma yapılamıyor.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *