Spor Toto Nasıl Oynanır?(EN iyi 5 ipucu)

Listeden bakılarak, kupon üzerinde 1’den 15’e kadar belirtilen maçların sonuçlarına tahminde bulunulur. Maç sonuçları için birden fazla tahminde bulunularak, SİSTEMLİ olarak oynanabilir. İkili tahmin yaparak; 1-0 veya 1-2 veya 2-0 işaretlenebildiği gibi, üçlü tahmin yapılarak hem 1, hem 2, hem de 0 işaretlenebilir.

Spor Toto kaç maç tutması lazım?

Spor Toto oyununda kazanmak için kaç doğru tahmin etmem gerekir? 15 adet futbol takımının müsabakalarının sonuçlarından (galibiyet, beraberlik, yenilgi) en fazla 15, en az 12 doğru tahmin gerçekleşmesi gerekmektedir. Toplam 4 ikramiye derecesi vardır: 15, 14, 13 ve 12 bilenler.

Spor Toto kaç bilene para veriyor?

Spor Toto ‘da 15, 14, 13, 12 bilenler ikramiye almaya hak kazanır. Her grup için bir ikramiye havuzu oluşturulur. Havuzda toplanan ikramiye tutarı, ikramiye gruplarında yer alan kazanan sayısına bölünerek ikramiye miktarı belirlenir.

Spor Toto nasil bir oyun?

Spor Toto, 20. Yüzyılın başlarında keşfedilen Türkiye’de ise ilk kez 26 Mart 1960 yılında oynanan, 15 maçın sonucunun doğru tahmin edilerek ödül kazanılması esasına dayalı bir oyun türüdür. 12, 13, 14, 15 bilen çıkmadığı takdirde ikramiye bir sonraki maç haftasına devreder.

Spor Toto kaç maça para veriyor?

İkramiyeler ne şekilde dağıtılır? 15, 14, 13 ya da 12 maçın sonucunu doğru bilenler ikramiye kazanır.

Nesine sistem ne demek?

Sistem kuponu içinde görünmeyen çok sayıda kuponlar türetilmiş olunur. Maç sayısı ve maç sayısına göre işaretlenen X ya da X sayıda maç dahilinde birden fazla kolon oluşturulur doğru tahmin edilen maç sayısı işaretlenen maç sayısı ile eşit ya da fazlaysa kupon sonuçlanır.

You might be interested:  E Posta Nasıl Açılır?

Spor Toto kolon ücreti ne kadar?

Bir kuponda en fazla 2500 kolon oynanabilir. Bir kolonun fiyatı 0.50 TL’dir.

Spor Toto oyunu kimin?

Spor Toto, Türkiye’nin resmi spor kuruludur. 1949 tarihinde kuruldu ve Türkiye’de kadınlardan ve sanatçılardan sonra sporcular da Anayasa’da koruma altına alındı. Spor Toto ‘nun bağlı bulunduğu müdürlük, Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın bir alt kurulu olan Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü’dür.

Iddaa oyunu nasıl oynanır?

Spor Toto Teşkilatı’nın resmi oyunu olan İddaa, yerli ve yabancı liglerde, farklı branşlardaki karşılaşmalarının kesin maç sonucunu, ilk yarı ile birlikte maçın kesin sonucunu, maçın skorunu ve toplam gol sayısının 2 ve altında mı yoksa 3 ve üstünde mi olduğunu tahmin etmek suretiyle oynanan bir oyundur.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *