Sayısal Loto Nasıl Oynanir?

Çılgın sayısal lotoda joker ne demek?

Her çekilişte küre içerisindeki 90 numara içinden 6 numara + 1 numara ( Joker ) çekilir. Joker sayısı olarak çekilen 6 sayıdan sonra 1 sayı çekilir. Bu sayı kenara koyulur ve bir sonraki çekilişe dahil edilmez.

Süper Loto çekilişi ne zaman saat kaçta?

Haftanın ikinci çekilişi noter huzurunda Sisal Şans tarafından saat 21:30’da gerçekleşti. Süper Loto canlı çekilişi sonrası kazandıran numaralar sonuç sorgulama ekranı ile beraber millipiyangoonline’da yayınlandı.

Sen seç ne demek?

Sen Seç: Talep edildiğinde Milli Piyango sayısal oyun bayi terminalinden, kupon doldurmadan rakamların sistemce rastlantısal olarak üretilmesine dayanan sayısal oyun bilet türü.

Süper star ne demek?

SüperStar, Çılgın Sayısal Loto’ya eklenen ve tutturduğun numara sayısına göre değişen oranlarda kazanç miktarını arttıran yeni bir özelliktir. Çılgın Sayılsal Loto kuponu 3 TL iken ekleyeceğin 1 SüperStar numarası 1.5 TL’dir.

Cilgin sayisal ne zaman çekiliyor?

Çılgın Sayısal Loto çekilişleri pazartesi, çarşamba ve cumartesi günleri gerçekleştiriliyor. 2

Süper loto kaç tane rakam var?

Süper Loto, 1 ve 60 arasından 6 adet sayı seçmene dayalı bir oyundur. Seçtiğin her 6 sayı, bir kolon oluşturur. Tek kolon ücreti 3 TL’dir. İşaretleme yapmayı tercih etmiyorsan kolonun altında yer alan SEN SEÇ kutucuğunu işaretle, terminal senin için rastgele 6 numara seçsin!

You might be interested:  Borsadan Nasıl Para Kazanılır?(Soru)

Şans Topu Sonuçları Saat Kaçta?

Şans Topu çekiliş sonuçları açıklandı Heyecanla beklenen Şans Topu çekilişi bu akşam gerçekleşti. Saat 20:00’da yapılan çekilişin ardından Şans Topu ‘nda kazandıran numaralar millipiyangoonline’dan açıklandı. Şans Topu ‘nda kazanan numaralar 2 7 20 21 33 + 1 oldu.

Sayısal loto sonuçları saat kaçta?

Haftanın üç günü gerçekleştirilen Çılgın Sayısal Loto çekilişi saat 21:30’da tamamlandı.

Çılgın süper loto ne zaman çekiliyor?

Çılgın Sayısal Loto çekilişleri pazartesi, çarşamba ve cumartesi günleri gerçekleştiriliyor.

Sayısal Loto saat kaçta hangi kanalda?

Çılgın Sayısal Loto çekilişi saay 21.30’da gerçekleştirildi. Milli Piyango TV Youtube kanalından ve hurriyet.com.tr’den canlı olarak yayınlanan Çılgın Sayısal Loto çekilişinin sonuçları millipiyangoonline’da açıklandı.

Şans Topu hangi günleri çekiliyor?

Şans Topu haftada 1 gün: Çarşamba günleri çekilir. 1

Sayısal Süperstar nedir?

Her çekilişte küre içerisindeki 60 numara içinden 6 numara çekilir. Oynadığın her kolon çekilişte çıkan numaralardan minimum 2, maksimum 6 tane bilirsen kazanan sen olursun! 6 bilen Süper Loto büyük ikramiyesini kazanır.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *