Sayısal Loto Nasıl Kazanılır?(Doğru cevap)

Çılgın Sayısal Loto Joker nedir?

Her çekilişte küre içerisindeki 90 numara içinden 6 numara + 1 numara ( Joker ) çekilir. Joker sayısı olarak çekilen 6 sayıdan sonra 1 sayı çekilir. Bu sayı kenara koyulur ve bir sonraki çekilişe dahil edilmez. 1

Loto nasıl kazanılır?

Oynadığın her kolon çekilişte çıkan numaralardan 6, 5+1 (Joker), 5, 4, 3 veya 2 numara doğru tahmin edersen ikramiye kazanırsın. 6 bilen Çılgın Sayısal Loto büyük ikramiyesini kazanır! Aynı ikramiye kategorisinde birden fazla kazanan olması halinde ise ikramiye havuzu kazananlar arasında eşit bölüşülür.

Süper Loto çekilişi ne zaman saat kaçta?

Haftanın ikinci çekilişi noter huzurunda Sisal Şans tarafından saat 21:30’da gerçekleşti. Süper Loto canlı çekilişi sonrası kazandıran numaralar sonuç sorgulama ekranı ile beraber millipiyangoonline’da yayınlandı.

Sayısal Loto ne zaman çıktı?

Türkiye’de Millî Piyango İdaresi tarafından 1996 yılında, ” Sayısal Loto ” ismiyle oynanmaya başlamıştır. 16 Kasım 1996 yılında ilk talihlisine ₺50.000.00 kazandırmıştır.

Sayısal lotoyu tutturmak için kaç kolon oynamak lazım?

1.225 kolon oynamanız yeterli olur. Yani 1.225 TL. Ama seçtiğiniz 4 rakamın kesin olarak çıkması şartıyla. 5 banko diyorsanız, kalan 1 numara için 49 kolon doldurmak yeterli olur. Bunun için de 49 TL ödemek gerekir.

You might be interested:  Burundaki Sivilce Nasıl Geçer?(Çözüm bulundu)

Şans Topu hangi günleri çekiliyor?

Şans Topu haftada 1 gün: Çarşamba günleri çekilir. 2

On numara çekilişi hangi gün?

Pazartesi ve Cuma günleri olmak üzere haftanın 2 günü düzenlenen çekilişte ikramiye sorgulamaları online olarak gerçekleşecek.

Süper Loto ne kadar?

Oyunseverler kolonları kendileri doldurabildiği gibi ayrıca sayıları doğrudan bayiye söyleyerek veya “Sen Seç” ile terminalden rastgele sayı seçtirerek de Süper Loto oynayabiliyor. 18 yaşından büyük herkesin oynayabileceği Süper Loto ‘da her kolonun fiyatı ise 3 TL. 2

Sayısal loto sonuçları saat kaçta?

Haftanın üç günü gerçekleştirilen Çılgın Sayısal Loto çekilişi saat 21:30’da tamamlandı.

Süper loto kaç tane rakam var?

Süper Loto, 1 ve 60 arasından 6 adet sayı seçmene dayalı bir oyundur. Seçtiğin her 6 sayı, bir kolon oluşturur. Tek kolon ücreti 3 TL’dir. İşaretleme yapmayı tercih etmiyorsan kolonun altında yer alan SEN SEÇ kutucuğunu işaretle, terminal senin için rastgele 6 numara seçsin!

Süper Loto Türkiye’de ne zaman başladı?

Ekim 2007’de oynanmaya başlanan süper Loto ise, aynı yıl 1, 2008 yılında da 8 kişinin milyonluk ikramiye kazanmasını sağladı. Süper Loto ‘nun milyonluk ikramiyeleri de, 58 milyon 914 bin 970 liralık bir tutar oluşturdu.

Sayisal Loto ne kadar?

Süperstar oynamak için Çılgın Sayısal Loto ‘da en az 1 kolon oynamak şarttır; SüperStar yalnız başına oynanamaz. Çılgın Sayısal Loto kuponu 3 TL iken ekleyeceğin 1 SüperStar numarası 1.5 TL’dir. Dolayısı ile 1 kolon Süperstar’lı Çılgın Sayısal Loto kuponu 4,5 TL’dir. 1

Çılgın sayısal loto ne zaman çekiliyor?

Çılgın Sayısal Loto çekilişleri pazartesi, çarşamba ve cumartesi günleri gerçekleştiriliyor. 3

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *