Şans Topu Nasıl Oynanır?(Çözülmüş)

Şans Topu kaç tane sayı var?

(5+1) oyunu, iki farklı sayı kümesi içerisinden, belirlenen sayıda numara seçilmesi esasına dayanan bir sayısal oyundur. İlk sayı kümesi 1-34 numaradan, ikinci sayı kümesi ise 1-14 numaradan oluşmaktadır. Şans Topu (5+1) oyunu, yaygın ikramiye verilmesine uygun bir oyundur.

Şans Topu Sonuçları ne zaman çekiliyor?

Şans Topu haftada 1 gün: Çarşamba günleri çekilir. Her çekilişte küre içerisindeki 34 numara içinden 5 numara, 14 numara içinden 1 numara çekilir. 1

Şans Topu’nun kolonu kaç lira?

ŞANS TOPU ‘ NUN KURALLARI 34 numara arasından 5, 14 numara arasından 1 tanesi işaretlenir. Bir veya birden fazla kolon oynanabilir. Tek kolon ücreti 2 TL’dir.

5 artı 1 nasıl oynanır?

İlk sayı kümesi 1 -34 numaradan, ikinci sayı kümesi ise 1 -14 numaradan oluşmaktadır. İştirakçiler, ilk sayı kümesinden 5 (beş) adet, ikinci sayı kümesinden 1 (bir) adet numarayı seçerek oyuna katılabileceklerdir. Şans Topu ( 5 + 1 ) oyunu, yaygın ikramiye verilmesine uygun bir oyundur.

5 artı 1 ne zaman çekiliyor?

Ne kadar kazanabilirsin? Şans Topu haftada 1 gün: Çarşamba günleri çekilir. Her çekilişte küre içerisindeki 34 numara içinden 5 numara, 14 numara içinden 1 numara çekilir. Oynadığın her kolon çekilişte çıkan numaralardan 5 + 1, 4+ 1, 4, 3+ 1, 3, 2+ 1, 1 + 1 veya 0+ 1 numara doğru tahmin edersen Ikramiye kazanırsın.

You might be interested:  Yaban Mersini Nasıl Yetiştirilir?(EN iyi 5 ipucu)

Büyük ikramiye çıktı ne yapmalıyım?

Amorti, son 2, 3, 4 ve 5 rakamlara göre ikramiye kazanan biletler ile teselli ikramiyelerinin şube ve bayilerden tahsil edilebiliyor. Daha büyük ikramiyeler için ise Milli Piyango Genel Müdürlüğü aracılığıyla tahsil edilmesi gerekiyor. Milli Piyango ikramiyesinin 1 yıl içerisinde tahsil edilmesi gerekiyor.

Sayısal Loto kolon kaç para?

Çılgın Sayısal Loto çekilişlerini Milli Piyango TV üzerinden canlı olarak izleyebilirsin. Oynadığın her kolon 3 TL, Süper Star’lı kolon ise 4.5 TL ‘dir. 18 yaşından büyük olan herkes Çılgın Sayısal Loto oynayabilir. 5

Şans Topu saat kaçta çekiliyor 2021?

3 Mart 2021 tarihli Şans Topu çekilişi 20:00’da gerçekleştirildi.

Süper Loto ne kadar para veriyor?

Büyük ikramiyesi gerçekleşen çekilişte, Süper Loto sonuçları ve ikramiye kazandıran numaralar noter huzurunda belirlendi. Bu akşamki sonuçlara göre 108.759.458,11 TL devretti.

Cilgin sayisal hangi gunler?

Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günleri çekilişi gerçekleşen Çılgın Sayısal Loto’da dün akşam çekiliş heyecanı yaşandı.

On numara hangi günler?

Pazartesi ve Cuma günleri olmak üzere haftanın 2 günü düzenlenen çekilişte ikramiye sorgulamaları online olarak gerçekleşecek.

Süper loto ne zaman çekiliyor?

Süper Loto; Salı, Perşembe ve Pazar günleri olmak üzere haftanın 3 günü 21.30’da çekiliyor.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *