Salla Kazan Nasıl Yapılır?(Soru)

Salla Kazan nasıl giriş yapılır?

Turkcell Salla Kazan kampanyasından faydalanmak için Turkcell faturalı ya da faturasız hat sahibi olmanız gerekmektedir. Uygulamaya giriş yapabilmek için telefon numaranız ve şifre istenen bir bölüm gelecektir. Şifrenizi bilmiyorsanız, telefonunuzda SMS yani Mesaj bölümüne “SİFRE” yazıp “2222” ye gönderin.

Salla Kazan nedir?

Salla Kazan, Turkcell’in 19 Mayıs 2017 tarihinden beri tüm faturalı ya da faturasız hat abonelerine haftalık olarak yenilenen hediyeler verdiği bir kampanyadır. Kampanyaya katılım ücretsizdir. Tüm Turkcell aboneleri bu kampanyadan yararlanabilirler.

Salla Kazan ne zaman olacak?

18 Kasım 2020 tarihinden itibaren Turkcell Bireysel ve Kurumsal, Faturalı ve Hazır Kart, aktif, ses ve data aboneleri Dijital Operatör Uygulaması üzerinden katılacakları Salla Kazan Kampanyası’ndan kazanacakları hediyelere ek olarak, 24 saat içerisinde Dergilik uygulamasına giriş yaptıktan sonra, dergi-gazete

Turkcell Salla Kazan hangi günler yapılır?

Kampanyadan her hafta sadece 1 kere yararlanılabilir. Hediye alma hakkı kampanya süresinde pazartesi günü yenilenir. Kampanyadan bireysel ve kurumsal ses hattı kullanan müşterilerimiz yaralanabilir. Hediye alma hakkı her Pazartesi 00.00’da yenilenir ve Pazar 23.59’ye kadar geçerli olur.

Salla kazanda nasıl internet kazanılır?

Turkcell Salla Kazan ile Bedava internet nasıl kazanılır? Turkcell BiP üzerinden #senyapdiye kanalına üye olarak Salla Kazandan normal hakkınız dışında ek bir tane daha hediye internet sallama hakkı kazanıyorsunuz.

Turkcell salla kazandan ne çıkıyor?

Turkcell ‘liler sallamaya, internet, dakika ile TV+, BiP ve fizy servislerine özel GB kazanmaya devam ediyor. 60 dakikadan 10 bin dakikaya konuşma, 500 MB’tan 10 GB’ye kadar günlük kullanımdan haftalık kullanıma değişen 30’a yakın farklı hediye paketi her hafta Salla Kazan ‘da Turkcell ‘lileri bekliyor.

You might be interested:  Ebru Sanatı Nasıl Yapılır?(Çözüm bulundu)

Turkcell Salla Kazan 10 TL Nasıl Kullanılır?

Turkcell Mobil Ödeme ile Google Play Store’da tek seferde yapılacak 10 TL ve üzeri harcamaya 10 TL hediye. Kampanyaya katılmak için KATIL GOOGLE yazıp 2255’e gönderin. Kampanyadan Turkcell bireysel faturalı ve ön ödemeli tüm müşteriler yararlanabilir.

Turkcell Hediye paketi nasıl yapılır?

Paketin üst hız limiti 7.2 Mbps’dir.

  1. İnternet Paketi hediye etmek için hediye etmek istediğiniz paketi ve hediye etmek istediğiniz numarayı 2200’a gönderebilirsiniz.
  2. Paketlerinizden ne kadar kaldığını KALAN yazıp 2200’a göndererek ücretsiz öğrenebilirsiniz.

Salla Kazan ne zaman sona erecek?

31 Aralık 2022 tarihine kadar geçerli.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *