Paycell Kart Nasıl Alınır?

Turkcell Mağazaları, turkcell.com.tr, anlaşmalı mağazalar ve Paycell satış noktalarında Paycell Kart‘ı bulabilirsiniz. Tüm operatör aboneleri Paycell Kart‘ı kullanıp, internet kazanmanın keyfini yaşayabilir. Turkcell Mağazaları’ndan ya da akıllı telefonlara indirilen Paycell uygulaması üzerinden kart aktive edilir.

Paycell kart kaç tl kesiyor?

Kredi Geri Ödemeleri: Müşterinin kredi ve/veya kiralama ile satın aldığı cihazların kredi geri ödemelerinde; Paycell ile mobil ödeme kullanan Müşterilerden her bir kredi ve/veya kiralama başına işlem ücreti ve kredi geri ödemeleri devam ettiği sürece aylık olarak 2,99 TL üyelik ücreti alınmaktadır.

Paycell kartı kaç TL?

Başvuru gerektirmeyen, yaş sınırı bulunmayan ve tüm operatör müşterilerinin kullanabileceği Paycell Kart ‘ı 5 TL fiyatıyla tüm Şok Marketler’den alıp, dilediğiniz alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.

Paycell kart kimler alabilir?

Paycell Kart kullanım olarak banka hesap kartlarından ya da kredi kartlarından farklı değildir. Paycell Kart sadece Turkcell müşterilerine değil tüm operatörlere açıktır, yani Vodafone ve Türk Telekom hat sahipleri de Paycell Kart kullanabilir; kampanya ve fırsatlarından yararlanır.

Paycel hazir limit nedir?

Paycell Mobil Ödeme yani yeni adıyla Paycell Hazır Limit; anlaşmalı Paycell noktalarında sadece cep telefonu numaranızı kullanarak, kolay ve güvenli ödeme yapmanızı sağlar. Yaptığınız harcamalarınızsa Turkcell faturanıza yansır.

1000 Paycell puan kaç TL?

10 TL hediye paraya ek olarak kazanılacak Günlük 1 GB değerindeki 1000 Paycell Puanın geçerlilik süresi 1 haftadır. Paycell Puan, Paycell uygulaması – Hediye Dünyam alanından görüntülenebilir. Kazanılan ödül başkasına devredilemez ve/veya ödülün nakit karşılığı talep edilemez.

You might be interested:  Gıdık Nasıl Eritilir?(Mükemmel cevap)

Paycell 200 TL hazır limit nedir?

KATIL AKTAR yazıp 2255’e gönderen ve Paycell uygulamasına girerek Paycell Kart’ına Hazır Limit ‘i ile tek seferde 200 TL ve üzeri yükleme yapan müşterilerimize haftalık 5 GB hediye!

Paycell hangi mağazalarda geçerli?

Paycell nerelerde geçerli? Paycell logosunu gördüğün anlaşmalı iş yerlerinde, mobil uygulamalarda ve web sitelerinde kullanabilirsin. Paycell ödeme platformu şu anda anlaşmalı SHELL Akaryakıt İstasyonlarında, ZUBİZU mobil uygulamasında, turkcell.com.tr alışverişlerinde ve 532 Çağrı merkezinden kullanılmaktadır.

Paycell kart hangi bankanın?

Banka olarak “Denizbank A.Ş (134)” seçilir. Şehir olarak “İstanbul” seçilir. Şube olarak “ PAYCELL (3276)” seçilir. Alıcı adı kısmına yükleme yapılan Paycell Kart sahibinin ad ve soyadı girilir.

Paycell mantığı nedir?

Paycell, tüm müşterilere açık uçtan uca bir ödeme platformudur. Paycell ‘e Visa, Mastercard ve Amex tüm kartlar kayıt edilebilir. Turkcell müşterileri fatura ve TL bakiyelerini alışveriş tutarına yansıtarak kullanabilir. Paycell platformu online ve mağaza – içi alışverişleri destekleyen kapsayıcı bir ödeme çözümüdür.

Paycell hesabımdaki parayı nasıl kullanırım?

Dijital Parayı turkcell.com.tr’de Nasıl Kullanabilirim? Cep telefonu numaranıza yüklediğiniz Paycell dijital paranızı bakiyeniz doğrultusunda turkcell.com.tr’nin zengin cihaz ve aksesuar kataloğundan yapacağınız peşin alışverişlerde kullanabilirsiniz.

Hazır limitim nedir?

Hazır Limit, OlduBil kullanım deneyimin doğrultusunda oluşan skoruna göre sana tanımlanan acil ihtiyaç kredisidir. Başvurun sonucunda, şartlar uygun olduğu takdirde sana tanımlanan hazır limitinin, sen kullanmadıkça geri ödemesi de faizi de olmaz. İhtiyaçların için hesabına tanımlı bir şekilde durur.”

Turkcell kredi limiti ne işe yarar?

Turkcell ‘den kontratlı cihaz almak isteyen müşterilerimize Financell tarafından kredi sağlanarak akıllı telefon, tablet, elektrikli ev aletleri gibi kampanyalardan taksitle yararlanmaları sağlanmaktadır. Ek olarak, Financell kredi limitinizi Paycell uygulamasından da sorgulayabilirsiniz.

You might be interested:  Köprü Diş Nasıl Yapılır?(Doğru cevap)

AC 5522 mesaj nedir?

Detaylı Bilgi. Hattınızı Mobil Ödeme hizmetine açmak için Paycell uygulamasını kullanabilir, AC yazıp 5522 ‘ye SMS gönderebilir ya da Çağrı merkezimizi 0850 622 60 60’dan arayarak mobil ödemenizi açma talebinde bulunabilirsiniz.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *