Papara Kart Nasıl Alınır?(Mükemmel cevap)

Papara Lite Card’ı satış noktalarından temin edebilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsin. Uygulama ve web sitesi üzerinden Papara Black Card için başvuru yapabilir ve mobil uygulama veya papara.com üzerinden Papara Sanal Kart, Hayalet Kart veye Hediye Kartı oluşturabilirsin.

Papara kart nerede satılıyor?

Papara Kart nereden alınır? Papara Kart, tüm Papara satış noktalarından ve teknosa.com üzerinden satın alınabilir.

Papara Kart 18 yaş altı alabilir mi?

Papara Card Kullanmak İçin Yaş Sınırı Var Mı? Papara Card’a sahip olmak ve kullanmak için yaş sınırı 13’tür.

Papara siyah kart nereden alınır?

Papara Black Card isme özel basılan bir kart. Dolayısıyla mağazadan gidip almanız mümkün değil. Papara ‘ya kayıtlı müşteriler uygulama üzerinden talep edebiliyorlar.

Papara kart ücreti ne kadar?

Aylık kart ücreti alınmaz. Papara Black Card ücretsizdir, aylık kart ücreti alınmaz. TS Papara Card ‘ını 10 TL ödeyerek satın alabilirsin.

Papara Lite kart nasıl alınır?

Papara Lite Card’ı alabileceğin satış noktaları ise D&R, gittigidiyor, hepsiburada, Teknosa, n11.com, kidega, istegelsin, CarrefourSA marketleri, carrefoursa.com ve CarrefourSA Online Market’leridir. Sana en yakın satış noktasına gidip Papara Lite Card’ını alıp, kullanmaya başlayabilirsin.

Papara kaç yaş?

Papara Kart Güvenilir Midir? Papara Kart’ın güvenilirliği Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) tarafından işlem yapmasına izin verilmiş ve onaylanmıştır. Bu sayede tüm bankalar ile güvenli bir şekilde anlaşma yapılmıştır.

You might be interested:  Mangal Nasıl Yapılır?(Mükemmel cevap)

Papara Black Card nerelerde kullanılır?

Papara Card ‘ını iTunes, GooglePlay, Netflix, Spotify gibi online mağazalarda, bakkalda, markette, her yerde özgürce kullanabilirsin.

Siyah Kart kimlerde var?

dünyanın en varlıklı aileleri tarafından kullanılan ve siyah renkte olan bir kredi kartı. genellikle american express tarafından verilir. kartın en ilginç özelliği ise üzerinde sadece kart numarasının olmasıdır.

Siyah kredi kartı nasıl alınır?

Black Card bankanın davetlisi olarak alınıyor. Kendiniz başvuramıyorsunuz. Ve ayda 15 bin dolar harcama yapmanız gerekiyor. Black Card müşterisi 24 saat ve dünyanın neresinde olursa olsun hukuki hizmet ve sağlık hizmeti alabiliyor.

Papara aylık ücret kesiyor mu?

Her ay toplam 500 TL olmak üzere ayda 5 kere yurt içi tüm ATM’lerden Papara Card ile para çekmek ücretsizdir. 500 TL üzerindeki işlemlerinde işlem ücreti Papara hesabından tahsil edilir. Tüm vergiler dahildir. 5 işleme kadar 500 TL her zaman ücretsizdir.

Papara aidat var mı?

Hesap açılışı ve kullanım ücreti Papara hesabını saniyeler içinde açıp ücretsiz kullanmaya başlayabilirsin. Papara hesaplarına para transferi Papara hesabından başka bir Papara hesabına para göndermek her zaman ücretsiz. Papara CardKart satın alma, program üyelik ücreti, aylık/yıllık aidat yok.

Papara kart aidatı var mı?

Papara Card ile asla borçlanmaz, hesabındaki parayı harcarsın. Harcamalarını kolayca takip eder, harcarken anında nakit kazanırsın. Kart ücreti, kullanım ücreti, kart aidatı yok.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *