Özelden Nasıl Aranır?(Çözülmüş)

Yaptığınız aramalarda numaranızın görünmesini istemiyorsanız; aramak istediğiniz numaranın başına *31# yazarak, aradığınız kişinin yalnızca o defaya mahsus olarak numaranızı görmemesini sağlayabilirsiniz.

Özelden aramak için ne yapmalıyız?

Telefonların arama bölümüne #31# tuşladıktan sonra hemen arkasında aramak istediğiniz telefon numarasını yazabilirsiniz. Operatörler üzerinden gizli numarada arama gerçekleştirmek için yukarında işlemi yaptığınız takdirde arayan kişinin telefon ekranında “ Özel Numara Arama ” yazacaktır.

Telefonda numara nasıl gizlenir?

Telefon numaranızı bir sefere mahsus gizlemek istediğinizde, aramak istediğiniz numaranın başına #31# yazarak, aradığınız kişinin numaranızı görmesini engelleyebilirsiniz.

Özel numaradan arayınca numara bulunur mu?

Maalesef özel numara sorgulama mümkün olmamaktadır. Çünkü operatörler gizli numaradan gelen çağrıların bilgilerini vermeye pek yanaşmazlar. Bu yüzden özel numaradan arayanı bulma işi pek kolay gözükmemektedir. Bu yüzden geriye sadece hukuksal yollara başvurmak kalıyor.

Numara Gizleme Nasıl Açılır?

“Arama Ayarları” na girin. “Ek Ayarlar” a girin. “Arayan Kimliği” bölümüne girin. “ Numarayı Gizle” seçeneğini işaretleyerek bu ayarı değiştirin.

Ozel numara aradi kim oldugunu nasil ogrenirim?

Bunun için yapmanız gereken işlemler;

  1. 11842 Bilinmeyen Numaralar servisini aramak ya da.
  2. “ KIM ” yazıp boşluk bıraktıktan sonra sizi arayan 10 haneli GSM numarasını yazıp 7048’e mesaj atmaktır.

* 31 * numara nedir?

Yaptığınız aramalarda numaranızın görünmesini istemiyorsanız; aramak istediğiniz numaranın başına *31 # yazarak, aradığınız kişinin yalnızca o defaya mahsus olarak numaranızı görmemesini sağlayabilirsiniz.

You might be interested:  Grip Nasıl Geçer Evde?(En iyi çözüm)

Numara nasıl gizlenir Türk Telekom?

Türk Telekom numara gizlemek için: Gizli aramak istediğiniz numaranın başına #31# yi tuşlamanız yeterli olacaktır.

WhatsApp numara gizleme nasıl yapılır?

WhatsApp ‘ta Ayarlar’a gidin:

  1. Android: Diğer seçenekler > Ayarlar > Hesap > Gizlilik > Gruplar’a dokunun.
  2. iPhone: Ayarlar > Hesap > Gizlilik > Gruplar’a dokunun.
  3. KaiOS: Seçenekler > Ayarlar > Hesap > Gizlilik > Gruplar’a dokunun.

*# 30 nedir telefon?

*#30 # kodunu tuşlarsanız numaranızı gizleyebilirsiniz gibi birçok paylaşım var. Ancak denediğinizce göreceksiniz ki böyle bir kod yok. Bilin ki; bu kodu kullanarak numaranızı gizlediğinizi zannetmeyin.

Turkcell Özel Numara kaç?

SüperŞifre’niz veya telefonunuzun menüsünde numara gizleme/gösterme seçeneği yoksa, önce #31# tuşlayıp, sonra aramak istediğiniz numarayı girdiğinizde, telefon numaranızı gizlemiş olursunuz. Telefonla görüştüğünüz her kişi numaranızı görmek zorunda değil.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *