Numara Nasıl Gizlenir?

Numaranızın karşı tarafta görünmemesini istiyorsanız arama yapmadan önce “#31#” tuşluyorsunuz. Daha sonra arayacağınız özel veya tüzel kişinin numarasını tuşluyorsunuz. Bu şekilde yaparsanız karşı taraf numaranızı göremeyecektir. Tekrar aranma riski yaşamamış olursunuz.

Numaramı gizleyerek nasıl ararım?

Operatörler üzerinden gizli arama gerçekleştirmek için #31# tuşladıktan sonra aramak istediğiniz telefon numarasını girebilirsiniz. Bu işlemi gerçekleştirerek arama yaptığınız zaman aradığınız kişinin ekranında “Özel Numara Arama” yazar.

Özel numara nasıl yapılır?

Gizli numaradan aramak her telefondan yapılabilir bir işlemdir. Gizli bir arama yapılmak isteniyorsa numara yazma kısmına #31# ve daha sonra aranacak olan numara yazılıp aranmalıdır.

Türk Telekom numara nasıl gizlenir?

*253# ile; *Gizli numaralardan gelen çağrıları engellemek veya alabilmek için *253#yazarak arama yapmanız yeterli.

Turkcell gizli no ile arama nasıl yapılır?

Kendi numaramı nasıl gizleyebilirim? Turkcell.com.tr en altta bulunan “İşlem Merkezi” sayfasına, Turkcell şifrenizle giriş yaparak ulaşabilir, açılan sayfanın sol kısmında yer alan “Ayarlarım” seçeneği altında yer alan “Çağrı Ayarlarım” sayfasından numara gizleme/gösterme işlemini yapabilirsiniz.

WhatsApp numara gizleme nasıl yapılır?

WhatsApp ‘ta Ayarlar’a gidin:

  1. Android: Diğer seçenekler > Ayarlar > Hesap > Gizlilik > Gruplar’a dokunun.
  2. iPhone: Ayarlar > Hesap > Gizlilik > Gruplar’a dokunun.
  3. KaiOS: Seçenekler > Ayarlar > Hesap > Gizlilik > Gruplar’a dokunun.

Turk Telekom Numara Gizleme ne demek?

Bizimde sizlere önerdiğimiz yöntem budur. Hem ücretsiz hem de istediğiniz zaman gizli istediğiniz zaman normal arama imkanı tanımaktadır. Arayacağınız numaranın başına #31# tuşlamanız gereklidir. #31# 0556 YYY YY YY şeklinde tuşladığınız zaman numaranız sadece bu numaraya gizlenecektir.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *