Martı Nasıl Kullanılır?(Çözülmüş)

Sürüşe nasıl başlarım?

  1. Sana en yakın Martı Motor’u bul ve üzerindeki QR kodunu okut.
  2. Kask çantası otomatik olarak açılacaktır.
  3. Orta sehpa veya yan ayağı indir.
  4. Martı Motor üzerinde yerini aldığında kornaya basman motoru aktif edecektir.
  5. Sağ tarafta bulunan gaz kolunu çevirdiğinde Martı Motor ilerlemeye başlayacaktır.

Martı nasıl kullanılır ödeme?

Uygulama üzerinden kredi kartı giriş işlemlerinizi gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Ardından kredi kartından uygulamaya para aktarmanız gerekiyor. Yüklediğiniz para ile Martı ‘nızı kiralayabilir ve ulaşıma başlayabilirsiniz.

Martı dakikası kaç TL?

Martı saati kac para? Bugüne kadar Martı ile yolculuğa başlamak için 3 TL ve her 1 dakika için 0,75 TL ödemeniz gerekiyordu. Yapılan fiyat değişikliği ile birlikte Martı ‘nın başlangıç ücreti 1,99 TL oldu. Her 1 dakika için ise 0,59 TL ücret talep ediliyor. 6

Martı nasıl çalışıyor?

Harita üzerinden siz en yakın Martı ‘yı bularak başlayı tıklatın. Scooter üzerinde bulunan barkodu akıllı telefonunuza okutun. Uygulamadan gelen şifreyi Martı üzerinde bulunan kilidi açmak için girin. Kilit açıldıktan sonra scooter kullanıma hazır olacaktır.

Martılar nasıl kullanılıyor?

Her Yerde.

  1. Martı uygulamasını ücretsiz indir. Saniyeler içinde kaydol.
  2. En yakınındaki Martıyı bul. Haritada Martılar seni bekliyor.
  3. QR Kodu okut ve Kilidi aç Sürüşün keyfini çıkar.
  4. Kurallara uygun park et. Sürüşünü bitir. Türkçe.
You might be interested:  Kolay Para Nasıl Kazanılır?

Eskişehir martı nasıl kiralanır?

Martı scooter kiralama yapabilmek için telefonlarınıza Martı uygulamasını indirmeniz gerekmektedir. Uygulama üzerinden gerekli kayıt bilgilerinizi doldurup banka ya da kredi kartınızı uygulamaya tanımladığınız taktirde üye işlemleriniz tamamlanır ve kiralamaya hazır duruma gelirsiniz.

Martı kaç km yol gider?

Size en yakın haritayı ekranınıza getiren uygulamada istediğiniz martı ‘nın yanına gidip qr kodunu okuttuktan sonra kullanmaya başlıyorsunuz. MARTI SCOOTER KAÇ KM HIZ YAPAR? Saatte en fazla 18 km hızla gidebilirsiniz.

BinBin dakikası kaç TL?

Rakiplerinden farklı olarak İstanbul Havalimanı’nda da hizmet verebilen BinBin, bu özelliği ile rakiplerinden ayrılıyor. Üniversitesi kampüslerinde 1 TL ‘lik açılış ücreti ve kullanılan dakika başına 0,50 TL talep ederek kullanılabilen BinBin, İstanbul Havalimanı’nda ise 15 dakikası 4 euro olarak ücretlendiriliyor.

Martının dakikası kaç TL Ankara?

Martı Ankara ‘da uçacak! Martı’nın başlangıç ücreti 1,99 TL olurken, her 1 dakika için ise 0,59 TL ücret talep ediliyor.

Martı 10 dk ne kadar?

ARTIK BAŞLANGIÇ ÜCRETİ DE ALINACAK Artık martıların başlangıç ücreti 0,99 TL. Dakika ücretine ise 10 kuruş zam geldi. Böylelikle dakika ücreti de 0,49 TL’ye yükseldi. 10 dakikalık bir martı seferi için önceden Kocaelililer 3,90 TL öderken, artık 5,89 TL ödeyecek.

Martı scooter kimin?

Martı, Oğuz Alper Öktem ve Sena Öktem tarafından kurulan; İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Yalova, Antalya, Eskişehir, Ordu ve Gaziantep’te hizmet veren scooter paylaşım sistemi. Faaliyetlerine 2019 yılında başlayan ve ilk başta sadece İstanbul’da hizmet veren sistem, Şubat 2020’de Ankara’da da kullanıma sunulmuştur.

Martı Cüzdanımdaki para nasıl kullanılır?

Martı Cüzdanım seçeneğine geldiğinizde ise ‘yükle’ yazısına dokunuyor ve 25, 50, 100 TL olmak üzere girdiğiniz kredi kartınızla uygulamanıza bakiye ekliyorsunuz. Bir kuponunuz olduğunda ise kupon kodunuzu fotoğraf gördüğünüz ‘ekle’ yazısına dokunarak giriyorsunuz.

You might be interested:  Takıntılardan Nasıl Kurtulurum?(En iyi çözüm)

Martı programı nedir?

Martı, seni şehir içinde ulaşmak istediğin son noktaya kadar eğlenceli, hızlı ve çevre dostu bir şekilde götüren bir elektrikli araç kiralama uygulamasıdır. Sokakların EN ÇEVRECİ ulaşım seçeneği Martı, sana uygun fiyatlı, anında ve eğlenceli bir yolculuk deneyimi sunuyor.

Çorlu Martı scooter nasil kiralanır?

MARTI SCOOTER NASIL KİRALANIR? Martıyı kullanmak için; iOS ve Android platformlarında ücretsiz olarak mevcut durumda olan mobil uygulamayı indirmeniz gerekmektedir. Harita üzerinden size yakın olan Martı ‘yı bularak başla seçeneğine tıkladıktan sonra scooter üzerinde bulunan kodu akıllı telefonunuza okutunuz.

Martı nasıl bırakılır?

Sonlandırmak için Martı ‘yı uygun bir yere park et, kilitle, uygulamadan fotoğrafını çek ve yolculuğu bitir.

Martı bayilik veriyor mu?

Martı Yayıncılık ile çalışan veya çalışmak isteyen bayilere kullanıcı bilgileri e posta ile verilmektedir. Bayilik kaydı oluşturmak için; web sitemizden veya (0212) 483 27 37 nolu telefonu arayarak üyelik talep edilebilir.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *