Kadıköy Nasıl Gidilir?(EN iyi 5 ipucu)

Kadıköy Marmaray nasıl gidilir?

Ayrılıkçeşmesi, Üsküdar, Sirkeci, Yenikapı ve Kazlıçeşme durakları bulunan Marmaray ile Kadıköy ‘e ulaşım sağlamak için; Ayrılıkçeşmesi durağında indikten sonra, metro bağlantısını kullanarak, bir durak sonra Kadıköy durağında inebilirsiniz. Marmaray durakları arası ulaşım, ortalama 4 dakika sürmektedir.

Vapur ile Kadıköy’e nasıl gidilir?

VAPUR İLE KADIKÖY’E ULAŞIM Vapur, Eminönü, Karaköy ve Beşiktaş’tan kalkmakta olup Kadıköy’e ulaşımda en keyifli yollardan birisi olarak bilinmektedir. Beşiktaş’tan kalkan vapurlar 25 ya da 30 dakikada bir yola çıkarken Karaköy ve Eminönü’nden kalkan vapurlar 15 ya da 20 dakikada bir yola çıkmaktadır.

Metrobüs ile Kadıköye nasıl gidilir?

Metrobüs numaraları 34 A Cevizlibağ – Söğütlüçeşme, 34 AS Avcılar – Söğütlüçeşme, 34 G Beylikdüzü – Söğütlüçeşme, 34 Z Zincirlikuyu – Söğütlüçeşme nolu metrobüslerinden birine binerek Söğütlüçeşme durağında ininiz. Oradan yürüyerek Kadıköye geçiş yapabilirsiniz.

Marmaray ile modaya nasıl gidilir?

Marmaray duraklarında birinden bindiğinizde Söğütlüçeşme durağında inmelisiniz. Daha sonra buradan Meşhur Boğa Heykeli’ne doğru 15 dk’lık bir yürüme yolu olacak, buraya ulaştıktan sonra aşağı yönlü Bahriye’ye doğru yürüyünüz yönlendirici tabelalar eşliğinde Moda sahile varacaksınız.

Marmaray ile Karaköye nasıl gidilir?

Marmaray ile gelecekseniz; Sirkeci durağında inerek T1 Bağcılar-Kabataş tramvay hattına ya da Yenikapı durağında inerek M2 Yenikapı-Hacıosman metro hattına aktarma yapabilirsiniz. Tramvay ile aktarma yapacaksanız; Fındıklı, Tophane ya da Karaköy duraklarında inmeniz gerekmektedir.

You might be interested:  E Nabızdan Patoloji Sonucu Nasıl Öğrenilir?(Mükemmel cevap)

Kadıköy’e hangi iett gider?

KADIKÖY DURAĞI

 • 18F VEYSEL KARANİ / FATİH MAH. – KADIKÖY. Hattın detayına git.
 • 18V VEYSEL KARANİ / SAMANDIRA – KADIKÖY. Hattın detayına git.
 • 19T FERHATPAŞA – KADIKÖY. Hattın detayına git.
 • 19Z ZÜMRÜTEVLER – KADIKÖY. Hattın detayına git.
 • 20E ESATPAŞA – KADIKÖY. Hattın detayına git.
 • 20Ü ÜMRANİYE TEPEÜSTÜ – KADIKÖY. Hattın detayına git.

Pendik Kadıköy arası nasıl gidilir?

Pendik bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Pendik – Kadıköy Minibüsü adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

 1. Otobüs: 132K, 132P, 16A, 16D, KM13.
 2. Tren: MARMARAY (ATAKÖY – PENDIK ), MARMARAY (HALKALI – GEBZE)
 3. Metro: M4.
 4. Minibüs / Dolmuş: MİNİBÜS: C-50.

Kadıköy Ümraniye hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları 20Ü Kadıköy – Ümraniye yakınından geçiyor: 12, 14D, 14F, 14R, 16, 16D, 19F, SG-1.

Kadıköy vapuru nereden kalkıyor?

KADIKÖY – BEŞIKTAŞ (Şehir Hatları) KADIKÖY – BEŞIKTAŞ vapur hattının ilk durağı Beşiktaş ( Kadıköy İskelesi) olup son durağı Kadıköy (Şehir Hatları Beşiktaş) durağıdır. KADIKÖY – BEŞIKTAŞ (Beşiktaş ( Kadıköy İskelesi)‎→ Kadıköy (Şehir Hatları Beşiktaş)), her gün çalışıyor.

Eminönü’ne giden metro?

EMİNÖNÜ ‘NE HANGİ METRO GİDER? İstanbul’daki metro hatlarında direkt olarak Eminönü’ne giden bir istasyon bulunmamaktadır. Ancak M2 numaralı Yenikapı – Hacıosman – Taksim metro hattında bulunan İstanbul Üniversitesi – Vezneciler durağı Eminönü ‘ne yürüme mesafesinde bulunmaktadır.

Avrupa yakasından Kadıköy’e vapurla nasıl gidilir?

Kadıköy’e; Şehir Hatları ve DenTur Avrasya feribotları ile Avrupa yakasından düzenli olarak vapur seferleri düzenlenmektedir. Vapur yolculuğu için İstanbul Kart kullanmanız gerekmektedir. İstanbul Kart tek geçişli bilet ücreti, ortalama 6 TL’dir. Ortalama 6 TL’ye, kıtalar arası bir yolculuk, oldukça keyifli olacaktır.

Kadıköy cuma pazarı hangi durakta?

Göztepe durak, Kadıköy içindeki Kadıköy Cuma Pazarı konumuna en yakındır.

You might be interested:  Kırmızı Yanık Izi Nasıl Geçer?(Çözülmüş)

Kadıköyden Beylikdüzü metrobüsle nasıl gidilir?

Metrobüs, Beylikdüzü ‘ne ulaşımda en çok tercih edilen ulaşım seçeneğidir. Kadıköy, Söğütlüçeşme’den kalkarak Beylikdüzü ‘ne giden metrobüs hattı ile yolculuk süresi ortalama 80 dakika sürmektedir. İstanbul’da metrobüs ile ulaşım ücreti ortalama 4 TL’dir ve ulaşım için İstanbul Kart’ınız olması gerekmektedir.

Kadıköy Sultanbeyli nasıl gidilir?

Kadıköy bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden 18K Kadıköy – Sultanbeyli adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

 1. Otobüs: 13, 14, 14M, 15F, 16, 16D, 19F.
 2. Tren: MARMARAY (ATAKÖY – PENDIK)
 3. Minibüs / Dolmuş: DOLMUŞ: D-31, MİNİBÜS: C-57.
 4. Vapur: EMINÖNÜ – KARAKÖY – KADIKÖY (ÇAYIRBAŞI)

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *