Ininal Kart Nasıl Alınır?(Çözünme)

ininal Kart‘ı D R, KİM Market, Migros, Pratik İşlem, Şok Market, Teknosa, Vatan Bilgisayar ve birçok anlaşmalı satış noktasından alabilirsin.

ininal Kart ücreti ne kadar?

ininal Kart ‘a tek seferlik sadece 5 TL ödeyerek sahip olabilirsin. Çipli ve temassız özellikli ininal Kart ‘ın ücreti ise yine tek seferlik 10 TL’dir. * ininal Kart ‘ında bakiye varsa kartınla işlem yapmasan da her ay 2 TL aylık kullanım ücreti alınır.

ininal Kart 18 yaş altı alabilir mi?

ininal Kart ‘a 12 yaşından büyük herkes sahip olabilir. ininal Kart ‘ı velisinin gözetiminde kullanacaklar için yaş sınırı yoktur.

ininal Kart Trendyol da geçerli mi?

ininal Kart ‘ınızı internette, mağazalarda, yurt içinde ve yurt dışında her yerde kullanabilirsiniz. Banka kartının geçtiği her yerde rahatlıkla, güvenle işlem yapabilirsiniz.

ininal Kart Nereden Alınır Kaç Para?

İninal Kart nereden alınır? İninal kart başta D&R ve Migros olmak üzere çeşitli market zincirlerinden ve partner teknoloji mağazalarından satın alınabiliyor. Kartı market zincirinden ilk satın aldığınızda 30 TL ödüyorsunuz ve 25 TL ‘si kart içine yükleniyor, 5 TL de kart ücreti ödüyorsunuz.

Ininal Kart şokta var mı?

Fiziksel Satış Noktaları Türkiye’nin güvenli alışveriş kartı ininal ‘ı; D&R, KİM Market, Migros, Pratik İşlem, Şok Market, Teknosa ve Vatan Bilgisayar’dan satın alabilirsin.

You might be interested:  Saç Boya Nasıl Yapılır?

Tosla kaç yaş?

Tosla Kart’ı kimler edinebilir? 12 yaşından büyüksen, Tosla Kart sahibi olabilirsin!

Ininal hangi atm?

Artık Albaraka, Akbank, DenizBank, Garanti Bankası, Halkbank, İş Bankası, Kuveyt Türk, QNB Finansbank, Şekerbank, Yapı Kredi ve Ziraat Bankası ATM ‘lerinden ininal kartlarınıza para yükleyebilirsiniz!

Ininal Plus kaç yaş sınırı?

İninal Kart Karta Para Gelmemesi Zaten bu kart için en az 15 yaşında olman gerekiyor bu kart yerine Papara alın hiçbir sıkıntıyla karşılaşmazsınız.

Ininal Kart Trendyolda nasıl kullanılır?

* Öncelikle ininal Kart ‘ını tek tıkla sipariş edebilirsin. * Birkaç gün içerisinde eline geçecek olan ininal Kart ‘ını, sana ulaştıktan sonra ininal Cüzdan üzerinden ininal hesabına eklemelisin. * Hesabına eklediğin ininal Kart ‘ınla alışverişe başlamak için sana en yakın bakiye yükleme noktasına uğrayabilirsin.

Ininal kart ile nasıl alışveriş yapılır?

Tek yapman gereken ininal Mobil Uygulamasına giriş yaparak “Sanal Kart Oluştur” butonuna tıklamak. Ön ödemeli kart olan ininal Kart ‘ı ise D&R, Migros, Şok Market ve daha birçok anlaşmalı satış noktasından alabilir aynı zamanda n11, Hepsiburada, Trendyol gibi anlaşmalı online alışveriş sitelerinden sipariş edebilirsin.

Ininal Kart sahibi kim?

2012 senesinde Bülent Tekmen ve Çelik Ören tarafından kurulan İninal, Türkiye’nin ilk ve tek yeni nesil ön ödemeli alışveriş kart markasıdır.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *