Getcontact Nasıl Kullanılır?(EN iyi 5 ipucu)

Getcontact uygulaması, internet bağlantısına ihtiyaç duyar. Üyeliğinizi size ait bir telefon numarası ile doğrulamanız gerekir. Kullanımı ilk 1 ay tamamen ücretsizdir. Ödeme, satın alma işleminin onaylanması durumunda iTunes hesabınızdan tahsil edilecektir.

GetContact ile neler yapılabilir?

Getcontact uygulamasının yeni özelliği dikkat çekti. Messenger özelliğiyle yeniden gündem olan Getcontact, arayan kişinin kimliğini, kişilerinizde kayıtlı olmasa bile bilmenizi sağlar. Rahatsız edici aramaları filtreler ve yalnızca tercih ettiğiniz kişilerin sizinle iletişim kurmasına izin vermenizi sağlar.

GetContact da etiket nedir?

# etiketler Getcontact, gücünü kullanıcılarının oluşturduğu topluluktan alır. Kullanıcılar etiket ekle özelliği ile birbirlerine etiket ekleyerek diğer üyelerin profilini güçlendirirler. Örneğin bir kullanıcı diğer bir kullanıcıya “Telefon tamircisi” şeklinde bir etiket ekleyebilir.

GetContact nedir zararları?

NEDEN TEHLİKELİ? GetContact uygulaması uygulamayı kuran kişilerin rehberindeki numaraları kendi havuzuna aktararak diğer sorgulama yapan kişilerle paylaşıyor. Rehber kopyalama sistemiyle, indirilen cihazdaki rehbere ve numaranıza ulaşan sistem bunları uygulamayı kullanan diğer kişilerle paylaşıyor.

GetContact sorgulama nasıl yapılır?

GetContact uygulamasını Application Store’dan indirin ve çalıştırın. 2. Üyelik kaydınızı tamamlamak için telefon numaranızı girin. 3. Profil bilgilerinizi girin. 4.İstem sayfasındaki Sorgu bölümünden GetContact veritabanında kayıtlı numaraları sorgulayabilirsiniz.

Telefon rehberinde nasıl kayıtlı olduğunu gösteren uygulama?

Android ve iOS için kullanılabilir durumda olan GetContact uygulamasını, aşağıdaki bağlantı linklerinden indirebilirsiniz. Fakat tekrardan hatırlatmakta fayda var, tüm rehber bilgileriniz ortak havuzda toplanacak ve numara havuzuna hem sizin hem de yakınlarınızın bilgileri de aktarılacak.

You might be interested:  Baş Sağlığı Nasıl Dilenir?(Çözüm bulundu)

GetContact görünür olmayı reddetmek nasıl yapılır?

Bunun için www. getcontact.com adresine girin. Web sitesinin altında yer alan ‘Unlist’ seçeneğine basın. Ekrana gelen ekrana telefon numaranızı girin ve onay verin. GetContact ‘tan paylaşılan bilgilere göre 24 saat içinde telefon numaranız bu listeden kaldırılacak.

GetContact spam nedir?

GetContact – Spam Protection Uygulaması Kullanımı Kullanımı tamamen ücretsiz olan bu uygulama istenmeyen numaraların engellenmesi adına oldukça faydalı bir işlem görür. Uygulamanın kullanım amacı numara engelleme üzerine kurulu olsa da sosyal platform üzerinden pek çok farklı işlem de yapılabilir.

GetContact premium ne işe yarar?

Premium Plan, Getcontact ‘ın reklamsız kullanımı, etiketlerinizi kimin görüntülediğini, profilinize premium rozeti ekleme ve numaranızın 3 aylık aranma istatistiği görmenizi sağlar.

GetContact güven puanı nedir?

Güven Puanı, bir telefon numarasının güvenilirliği hakkında diğer kullanıcılara fikir vermesi amacı ile yaratıldı ve Getcontact ‘ın güvenli iletişim misyonunun en önemli araçlarından biri haline geldi. Uygulama, Messenger ve sesli arama servisleri ile de kullanıcılarına yeni iletişim kanalları sunmaya başlayacak.

GetContact numara silme nasıl yapılır?

GetContact hesap silme nasıl yapılır?

  1. Öncelikle GetContact uygulamasını açın.
  2. Sol taraftaki menüyü açın ve Ayarlar’a dokunun.
  3. Sonra GetContact Hakkında seçeneğine dokunun.
  4. Buradan Hesap ayarları seçeneğine dokunarak hesap ayarlarına girin.
  5. Son olarak gelen ekrandaki Hesabı sil seçeneğine dokunun.

GetContact ne zaman kuruldu?

İstanbul’da kurulan şirket 2016 yılında GetContact ‘ı kullanıma sundu.

Telefonda CIA nedir?

Avusturya kökenli Adaffix şirketinin geliştirdiği CIA isimli uygulama rehberinizde kayıtlı olmayan numaraların kime ait olduğu bilgisini veriyor. Uygulama yüklendiği telefonun telefon rehberini kullanıcıdan aldığı izinle kendi veri tabanına kopyalıyor.

Telefon numarasının kime ait olduğunu öğrenme?

11855 numarasını arayarak numaraya ya da isme göre arama yapabilir, kişisel kayıt işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. 11855’e SMS göndererek: İsme göre arama yaparken aralarında birer boşluk bırakarak ISIM SOYADI yazarak 11855’e SMS olarak gönderebilirsiniz.

You might be interested:  Bit Nasıl Temizlenir?(Çözünme)

Bu numara hangi operatöre ait?

Eğer ki mobil hat sorgulaması, numara taşıma sorgulama yapmak istiyor iseniz, aynı şekilde (https://www.turkiye.gov.tr/btk- numara -tasima) linkine tıklayın. Telefon numaranızı başına “0” eklemeden yazıp sorgulamaya tıklayın. Burada Türk Telekom, Turkcell, Vodafone gibi operatörler karşınıza çıkmaktadır.

Get Connected uygulaması nedir?

Getcontact, gücünü milyonlarca kullanıcısından alır. Diğer kullanıcılar tarafından raporlanan istenmeyen çağrılardan, “Spam Koruma” özelliğini aktif ederek otomatik olarak korunabilirsiniz. Sizi arayan kişinin kimliğini, rehberinizde kayıtlı olmasa bile otomatik olarak tanımlayabilirsiniz.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *