Geciktirici Sprey Nasıl Uygulanır?

Geciktirici spreyi penisin sap kısmı yerine sadece uç kısmına üstten ve alttan olacak şekilde sıkın. Bir anda hızlı bir şekilde değil de kısa aralıklarla sadece 3 fıs olacak şekilde yaygın bir yüzeye sıkın. Cinsel ilişkide en iyi tatmini almak için en az 20 dakika bekleyin.

Geciktirici sprey etkisi kaç dakika sürer?

Piyasada bulunan doğal spreyler ise bitkisel içeriklidir, bunların bilinen bir yan etkisi yoktur. Etki süreleri, kişiden kişiye değişiklik gösterse de yaklaşık olarak 40-60 dakika arasıdır. Geciktirici ürün fiyatları, ürünlerin gramajına, içeriklerine ve markalarına göre çeşitlilik gösterir.

Geciktirici sprey sıkıldıktan sonra yıkanır mı?

Sprey yıkanmamalıdır: Spreyin bekleme süresinin dolmasından sonra yıkanmasında herhangi bir sorun bulunmaz.

Scream geciktirici sprey nasıl kullanılır?

Sprey, vücuttan yaklaşık 5 ile 10 cm uzakta tutulmalıdır. Penisin baş kısmına tamamen uygulamak için 3 ile 4 defa püskürtülmelidir. Alternatif olarak içerik, ele püskürtebilir ve el ile penisinizin baş kısmına sürülebilir. Aşırı oranda püskürtme tehlikelidir.

Viga geciktirici sprey nasıl kullanılır?

Kullanım Şekli; Viga 50000 geciktirici spreyi ilişkiden 5-10 dk. önce penis uç kısmına birkaç fıs sıkmanız yeterlidir. Prezervatif ile kullanıma uygundur. 1 kutu viga 50000 sprey ortalama 100-150 kullanımlıktır. E vitamini içerir.

You might be interested:  Silikon Elden Nasıl Çıkar?(En iyi çözüm)

Geciktirici kullanmanın zararı var mı?

Doğru bir şekilde kullanılması durumunda geciktirici hapların vücuda herhangi bir olumsuz etkisi bulunmamaktadır.

Geciktirici sprey kadına zarar verir mi?

Uzun süreli, yoğun kullanımlarda zararlı yan etkileri olabilir. En önemli yan etki hem sizin hem de eşinizin cinsellikten aldığı hazzı azaltmasıdır. Bu durum zamanla cinsel isteksizliğe o da gebe kalma şansının azalmasına yol açabilir. Yan etkisi olmayan uzun süreli ve etkili bir çözüm için cinsel terapiyi öneririm.

VIGA 5000 nasıl kullanılır?

İçerdiği E vitamini sayesinde cildinizi tahriş etmeyen viga 50000 sprey açık yaralara uygulanmamalıdır. 18 yaşından büyük bireyler için kullanıma uygundur. Bu ürünü penisin uç kısmına 5 veya 8 defa püskürterek kullanmalısınız.

Stag 9000 geciktirici sprey nasıl kullanılır?

Stag 9000 yalnızca haricen kullanım için tasarlanmıştır. Erkek genital derisinde lokal anestezik etki oluşturmak için cinsel ilişkiden 10 dakika önce uygulanır. Penisin baş ve gövde kısmına 1-2 sprey spreyleme yapılarak başlanabilir. 6 kezden fazla spreyleme yapılmamalıdır.

Super Viga 150.000 sprey nasıl kullanılır?

Bu ürünü kullanırken dikkat etmeniz gereken ana durum kullanım şeklidir. Spreyi ilişkiye girmeden ortalama 20 dakika önce sadece penisin uç kısmına sürmelisiniz. Başka bölgelere sürerseniz uyuşma hissetmeniz olasıdır. Ayrıca kullanmanız gereken miktar 3 ya da 4 fıs kadar olmalıdır.

Geciktirici spreyler gerçekten işe yarıyor mu?

CEVAP: Erken boşalma; istemsiz ya da denetimsiz boşalmadır. Geciktirici spreyler; cinsel uyarılmayı azaltıp, boşalmayı çok az geciktirir, boşalma süresi uzamış görünür ama boşalmanın istemsiz bir refleks halinde ortaya çıkmasını engelleyemez. Aynı zamanda cinsellikten alınan hazzı da azaltır.

Geciktirici hap ilişkiden ne kadar önce kullanılır?

Novagra, her insan tarafından kullanılabilecek bir geciktirici hapıdır. Novagra kullanım açısından çok basit ve kullanışlı bir haptır. Kolayca yanınızda taşıyabileceğiniz Novagra hapını, cinsel ilişkiden 30 dakika önce bol su ile tüketmeniz yeterli olacaktır.

You might be interested:  Slime Nasıl Katılaşır?(En iyi çözüm)

Geciktirici sprey hangi eczanelerde?

Eczanelerde satılan geciktirici sprey isimleri

 • Delay shark 48000.
 • Stag 9000.
 • Super dragon.
 • Viga sprey.
 • Dooz sprey.
 • Black stone.
 • Procomil sprey.
 • Pjur hero sprey.

Süper Viga sprey nasıl kullanılır?

Super Viga 50000 ürününü kullanmak olarak oldukça basittir. Spreylerinin kullanımı şu şekildedir: Erkek cinsel organının hepsini kapsayacak şekilde yaklaşık olarak 15 cm uzak bir mesafeden sıkılır. İlişkiye girmeden en az 10 dakika öncesinde uygulamanız gerekmektedir.

Süper Viga sprey 100.000 Nasıl Kullanılır?

Viga 100000 geciktirici sprey kullanımı:

 1. Cinsel ilişki öncesi 15 – 20 dakika önce kullanılır,
 2. 3 – 5 kez püskürtülerek bölgeye hafifçe yedirilir,
 3. Tüm penis etrafına uygulanır,
 4. İlişki öncesi (1 – 2 dakika) penis suyla veya nemli bezle temizlenir.

Stag 9000 sprey kaç dakika geciktirir?

Kullanım Şekli; Stag 9000 geciktirici spreyi ilişkiden 5-10 dk. önce penis uç kısmına birkaç fıs sıkmanız yeterlidir.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *