Filtron Filtre Nasıl?(Çözünme)

Filtron filtre ne malı?

FILTRON ‘UN TARİHİNE BAKIN 1982’den itibaren FILTRON filtreleri Polonya’da üretilmektedir. İlk FILTRON filtre üretim tesisi, sadece 13m2 alana sahipti ve eskiden çamaşırhane olarak kullanılan, kiralık bir odadan ibaretti. İlk filtreler bir zanaat yöntemi kullanılarak üretilmiştir.

Filtron markası kimin?

Filtron, 1982 yılında Piotr Giermaziak tarafından kurulurken 2016 yılında MANN + HUMMEL grubuna katıldı. Filtron otomotiv sektörü için filtreleri tasarlıyor ve üretiyor. Üretilen filtreler en büyük otomotiv firmaları tarafından orijinal parça olarak kullanılıyor.

Mann Filter nerede üretiliyor?

alman arabaları başta olmak üzere bir çok araç için filtre tedarik eden ünlü alman filtre üreticisi. mahle firması ile birlikte dünyanın en kaliteli filtrelerini bu iki firma üretir. başta mercdes, bmw, audi premium üçlüsü olmak üzere birçok alman aracının üzerindeki fabrikasyon filtreler bu iki markadan biridir.

Orjinal Mann yağ filtre nasıl anlaşılır?

“Made in FR France” yazıyor ve mann logosu ve yazılar silik. Ayrıca sahte filtreyi ayırt etmenin en kolay yollarından birisi de etrafındaki kırmızı contayı sıkmak. Orjinal kaliteli filtrelerde bu conta sakız gibi bir hayli esnek olur. Kalitesizlerde bırakın yumuşaklığı bazılarını elinizle ezemezsiniz bile.

Purflux filtre ne malı?

italyan otomobil filtre markasıdır. aftermarket olarak satılır. 1956 yılında kurulan sogefi grup’un çıkartmış olduğu markalardan biridir. purflux markası otomobiller için yağ, gaz, hava ve kabin filtreleri üretmektedir. aynı zamanda dizel ve petrol filtreleri de üretiyor ve malzemeleri oldukça kalitelidir.

You might be interested:  Kulak Pisliği Nasıl Temizlenir?(Mükemmel cevap)

Mahle nasıl bir marka?

piston, motor, filtre komponentleri üreten bir firma. stuttgart merkezli piston ve motor aksamlari üreten ünlü firma. wilhelma karsisinda büyük bir yerleskeye sahiptir. yakıt, yağ ve hava filtreleri de son derece kaliteli olan endüstriyel filtreleme alanında da söz sahibi bir alman firması.

Mann Filter kimin?

Mann Filter, 1941 yılında kurulan Mann + Hummel Gmbh bünyesindeki hava filtresi, yağ filtresi, yakıt filtresi, kabin filtresi ve diğer filtreler markasıdır. Mevcut olan tüm motor türleri ve makineler için tam bir filtre ürün yelpazesi sunmaktadır.

UFI nerenin mali?

UFI Filters, 1971 yılında kurulan UFI Filters Group bünyesindeki otomotiv sektörü için hava, yağ, yakıt, kabin, hidrolik ve soğutucu filtreler ile termal yönetim sistemleri markasıdır. UFI, 16 ülkede 17 sanayi bölgesine sahiptir. UFI Filters Group İtalya merkezlidir.

Mann ne malı?

MAN (Maschinenfabrik Augsburg-Nürnberg’in baş harflerinden ismini almıştır), bir Alman endüstri kuruluşudur. Daha çok kamyon ve otobüs üretimi ile tanınır.

Filtron nasil marka?

1982 yılında polonya’da kurulmuş araçlar için filtre üreten firma. oto markaları için oem (orjinal ekipman) üretimi de yapan firma 2016 yılından itibaren mann+hummel grubunun markası olmuş. mann grubuna ait polonya üretimli araç filtre markası.

Astra H yağ filtresi hangi tip?

Opel Astra H 1.3 Dizel Araçlarda Kullanılan Tırnaklı Tip Yağ Filtresidir. Opel Astra Yedek Parça 95516104 Numaralı Servis Ürünüdür. Z13DTH Motor Kodlu Araçlarda Kullanılır. Astra H 1.3 Dizel Araçlarda iki Tip Yağ Filtresi Çıkmaktadır.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *