Facebook Kodu Nasıl Alınır?(Çözülmüş)

İki faktörlü kimlik doğrulamasını açtıysanız, güvenlik kodunuzu alabilmenizin veya girişinizi onaylamanızın çeşitli yolları vardır:

 1. Cep telefonunuza gönderilen altı haneli kısa mesaj (SMS) kodunu kullanabilirsiniz.
 2. Kodmatik’ten aldığınız güvenlik kodunu girebilirsiniz.

Telefondan Facebook kodu nasıl alınır?

Facebook ‘ta tek kullanımlık şifre nedir ve nasıl alınır?

 1. ABD’deyseniz, otp yazıp 32665’e kısa mesaj (SMS) gönderin.
 2. Cep telefonu numaranız Facebook hesabınıza bağlıysa, size benzersiz 6 karakterli geçici bir şifre göndeririz.
 3. Kodunuzu aldıktan sonra, bunu Facebook giriş ekranının Şifre bölümüne girin.

Facebook kod gelmiyor ne yapmalıyım?

Giriş Sorunu Bildirin Formu: Facebook ‘a giriş sırasında onay kodunu alamıyorsanız, bu durumda öncelikle giriş sorunu formunu doldurup Facebook ‘a göndermeniz gerekir.

Facebook giriş kodu nasıl yapılır?

Facebook ‘ta İki Faktörlü Kimlik Doğrulaması İçin Kod Alma

 1. Facebook uygulamasını açın ve menü simgesine dokunun.
 2. Ayarlar ve Gizlilik’e dokunun.
 3. Kodmatik’e dokunun.
 4. Facebook ‘a giriş yapmak için kodu kullanın.

Facebook kodu SMS nasıl alınır?

Kısa mesajı ( SMS ) doğru numaraya gönderdiğinizden emin olmak için mobil operatörünüzle iletişime geçin. Facebook ‘un mesajları almasını engelleyebileceği için kısa mesajlarınızın ( SMS ) altındaki imzanızı kaldırın. 32665’e (FBOOK) On veya Fb yazıp göndermeyi deneyin.

You might be interested:  Tyt Puanı Nasıl Hesaplanır?(Soru)

Mesajla HES kodu nasıl alınır?

1. Kısa mesaj – SMS ile Hes Kodu Alma. HES (boşluk) TC Kimlik Numaranız (boşluk) Kimlik kartınızın seri numarasının son 4 rakamı (boşluk) kodun geçerli olmasını istediğiniz gün sayısı” yazıp 2023’e SMS atın. Bilgileriniz böyle ise, 2023’e gönderilmesi gereken kısa mesaj metni “ HES 12345678901 1234 28” olacaktır.

Eşim için HES kodu nasıl alırım?

HES kodunu e-Devlet sistemi üzerinden https://www.turkiye.gov.tr/saglik-bakanligi- hes – kodu -uretme-ve-listeleme adresinden alabilirsiniz. HES yazıp aralarında boşluk bırakılarak sırasıyla T.C. kimlik numarası, T.C. kimlik seri numarasının son 4 hanesi ve paylaşım süresi yazılır ve 2023’e SMS olarak atılır.

Facebook kodu mesajı neden gelmiyor?

Eğer operatör değişikliği yaptıysanız bundan dolayı da gelmeyebilir SMS doğrulama kodu. Bu kapsamda ise en az 72 saat beklemeniz gerekmektedir. Mesaj servisinin akfit olduğunu kontrol etmek için telefonunuzdan SMS bölümünden 3266 ya ‘f’ yazarak gönderelim. Eğer tarafınıza 3266’dan SMS gelir ise SMS servisi etkindir.

Instagram onay kodu gelmiyor ne yapmalıyım?

Eğer hiçbir şekilde Doğrulama SMS’i gelmiyor ise bu durumda İnternette hizmet veren Mobil Onay Servislerinden birisi üzerinden Doğrulama İşlemini yapabilirsiniz. Akabinde profiliniz aktif olduktan sonra ise profile girip Numara kısmından numaranızı değiştirmeniz gerekecektir.

Facebook giriş onayı gerekiyor ne yapmalıyım?

Facebook ‘un sağ üst kısmındaki simgesine dokunun. Menüde aşağı inin ve Ayarlar’a ve ardından Güvenlik ve Giriş ‘e dokunun. Tanınmayan girişler hakkında uyarılar al’a dokunun. Uyarılarınızı nereden almak istediğinizi (ör. e-posta hesabınızdan veya tanınan bir cihaza gelecek bir Facebook bildirimiyle) seçin.

Facebook giriş kodu nereden alınır?

İki faktörlü kimlik doğrulamasını açtıysanız, güvenlik kodunuzu alabilmenizin veya girişinizi onaylamanızın çeşitli yolları vardır: Cep telefonunuza gönderilen altı haneli kısa mesaj (SMS) kodunu kullanabilirsiniz. Kodmatik’ten aldığınız güvenlik kodunu girebilirsiniz.

You might be interested:  Sinüzit Ağrısı Nasıl Olur?(En iyi çözüm)

HS Code nasıl alınır?

HES Kodu Nasıl Alınır?

 1. 1- “Hayat Eve Sığar” uygulaması üzerinden, “HES Kodu İşlemleri” bölümüne girilir. “HES Kodu Oluştur” butonuna tıklanır.
 2. 2- SMS yöntemi ile HES yazıp boşluk bırakarak sırasıyla; T.C.
 3. Örnek; HES 12345678901 1234 17.
 4. 3- e-Devlet sistemi üzerinden de HES kodunuzu alabilirsiniz.

Facebook sayfama giriş yapamıyorum neden?

Facebook uygulamanızdan Facebook hesabınıza giriş yaparken sorun yaşıyorsanız: Facebook uygulamasının en son sürümünün yüklü olduğundan emin olun veya uygulamayı silin ve tekrar yükleyin. Bir mobil tarayıcıdan giriş yapmayı deneyin (ör. Safari, Chrome).

Facebook şifremi unuttum telefona kod nasıl gönderilir?

Bu problemi ortadan kaldırmak için öncellikle e-posta yoluyla Facebook şifre yenileme işlemini yapmanız gerekmektedir. Facebook giriş sayfasında bulunan şifremi unuttum linkine tıklayın, sistem sizi telefon numarası ya da e-posta ile kod gönder seçeneklerine yönlendirecek, burada e-posta ile kod gönder seçeneğine

Facebook onay kodu geldi bu nedir?

Biri Facebook ‘a kayıt sırasında sizin telefon numaranızı yazmış olabilir: Facebook hesabı açarken biri yanlışlıkla sizin telefon numaranızı girmiş olabilir. Bu durumda telefonunuza Facebook ya da 3223 numarasından onay mesajı gelir.

Facebook nasıl geri alınır?

Bir Facebook hesabı oluşturmak için:

 1. facebook.com/r.php adresine gidin.
 2. Gerçek adınızı girin.
 3. Doğum tarihinizi girin.
 4. Cep telefonu numaranızı girin.
 5. Cinsiyetinizi seçmek için Kadın, Erkek veya Özel’e dokunun.
 6. Bir şifre belirleyin ve Kaydol’a dokunun.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *