Exxen Ücretsiz Nasıl Izlenir?(Mükemmel cevap)

EXXEN BEDAVA NASIL İZLENİR? – İlk olarak Exxen ana sayfasına giriş yapın. – Ad Soyad ve Mail bilgilerini girerek üyelik oluşturun. – Üye ol ve 14 gün ücretsiz izle seçeneğine tıklayın.

Exxen ücretsiz izlenir mi?

Exxen TV’ye üye olmak için yapmanız gereken https://www. exxen.com/tr adresine tıklamanız gerekmektedir. Açılan sayfada Ad Soyad, E Posta bilgilerini yazarak ücretsiz deneme sürümüne ulaşabilirsiniz. Ücretsiz Deneme Sürümü, EXXEN ‘e yeni üyelikler için geçerlidir.

Exxen kaç TL?

Exxen kaç para olacak detayları henüz resmi değil ancak Acun Ilıcalı’nın yaptığı açıklamada reklamlı ve reklamsız seçenekleri ile her bütçe için düşünülmüş Exxen abonelik fiyatları ortaya çıkacak. Acun Ilıcalı, Exxen ‘in fiyatının 9,90 TL olacağını açıkladı.

Exen ne zamana kadar ücretsiz?

Acun Ilıcalı Müjdeyi Verdi Ilıcalı açıklamasında şu ifadelere yer verdi: “Exxen’den herkese harika bir Bayram Sürprizi. İster Türkiye’de ister yurt dışında olsun isteyen herkes, Exxen’i 12, 13, 14, 15 Mayıs günleri yani Bayram Haftası süresince ücretsiz izleyebilecek.

Exxen nasil seyredilir?

EXXEN NASIL İZLENİR? Exxen TV üyelik paketleri satın alındıktan sonra akıllı cihazlardan ve bilgisayardan izlenebiliyor. Üyelik işlemini gerçekleştirdikten sonra Apple Store ve Google Play Store uygulama marketlerinden Exxen uygulamasını indirip izleyebilirsiniz.

Exxen spor paketi üyelik nasıl yapılır?

EXXEN SPOR PAKETİNE SMS İLE ÜYE OLMAK Reklamlı üyelikler için EXXENSPOR, reklamsız üyelik için EXXENSPOR REKLAMSIZ yazıp 9300’a SMS göndererek üyeliğinizi başlatabilirsiniz.

You might be interested:  Yataktan Kan Lekesi Nasıl Çıkar?(En iyi çözüm)

Exxen üyelik Nasıl olur?

Exxen TV’ye üye olmak için yapmanız gereken https://www. exxen.com/tr adresine tıklamanız gerekmektedir. Açılan sayfada Ad Soyad, E Posta bilgilerini yazarak ücretsiz deneme sürümüne ulaşabilirsiniz. Ücretsiz Deneme Sürümü, EXXEN ‘e yeni üyelikler için geçerlidir.

Exxen aylık ödeme nasıl yapılır?

Exxen ücretini www. exxen.com’a üye olduktan sonra kredi kartı veya banka kartınla ödeyebilirsin.

Exxen 7 gün ücretsiz nasıl izlenir?

Exxen ‘e üye olmak için bilgisayarınızdan www. exxen.com.tr adresini ziyaret ederek yeni hesap oluşturabilirsiniz. Açılan sayfada Ad Soyad, E Posta bilgilerini yazarak ücretsiz deneme sürümüne ulaşabilirsiniz. Ücretsiz Deneme Sürümü, Exxen ‘e yeni üyelikler için geçerlidir.

Exxen televizyona nasıl bağlanır?

Bir içeriği oynat ve oynatıcının üst kısmındaki Airplay ikonuna tıkla, Kullanılabilir cihazların olduğu ekrandan içeriği yansıtmak istediğin cihazı seç, Telefonun ile cihazını daha önce eşleştirmediysen, ekrandaki pin kodunu girmen istenecektir.

Exxene üye olduktan sonra ne yapılır?

Acun Ilıcalı’ya ait olan platforma Exxen *com üzerinden erişim sağlanabiliyor, TV’den yayınlanmıyor. Platforma üye olduktan sonra spor paketine üye olarak temsilcilerimizin yer aldığı UEFA Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi maçlarını ayda 34,90 ödeyerek izleyebiliyorsunuz

Exxen kaç oturum açılabilir?

Exxen ‘i tek cihazdan sadece bir kişi kullanabiliyor. Eğer başka bir platform üzerinden de giriş yapılmaya çalışılırsa açık olan otomatik olarak kapanıyor. Exxen ‘i birden çok kişiyle ya da daha fazla cihazda kullanmak isteyen kişilerin Exxenspor ticari paket satın alması gerekiyor.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *