Exxen Nasıl Üye Olunur?(Çözüm bulundu)

Exxen‘e üye olmak için yapmanız gereken https://www.exxen.com/tr** **adresine tıklamanız gerekmektedir. Açılan sayfada Ad Soyad, E-Posta bilgilerinizi yazarak ücretsiz deneme sürümüne ulaşabilirsiniz. Ücretsiz Deneme Sürümü, EXXEN‘e yeni üyelikler için geçerlidir.

Exxen Tv’ye Nasıl Üye Olunur?

EXXEN ‘E NASIL ÜYE OLUNUR? Exxen ‘e üye olmak için yapmanız gereken https://www. exxen.com/tr adresine tıklamanız gerekmektedir. Açılan sayfada Ad Soyad, E-Posta bilgilerini yazarak ücretsiz deneme sürümüne ulaşabilirsiniz. Ücretsiz Deneme Sürümü, EXXEN ‘e yeni üyelikler için geçerlidir.

Exxen üyelik kaç TL?

Exxen kaç para olacak detayları henüz resmi değil ancak Acun Ilıcalı’nın yaptığı açıklamada reklamlı ve reklamsız seçenekleri ile her bütçe için düşünülmüş Exxen abonelik fiyatları ortaya çıkacak. Acun Ilıcalı, Exxen ‘in fiyatının 9,90 TL olacağını açıkladı.

Exxen Spor paketine nasıl üye olunur?

Exxen, taahhütsüz aylık caymalı paket ise 59,80 kuruş ödenerek satın alınabiliyor. Reklamlı üyelikler için EXXENSPOR, reklamsız üyelik için EXXENSPOR REKLAMSIZ yazıp 9300’a SMS göndererek üyeliğinizi başlatabilirsiniz. Exxen ‘in canlı maç yayınlarının izlemek için www. exxen.com sitesinde üye olmak gerekiyor.

Exxen televizyona nasıl bağlanır?

Bir içeriği oynat ve oynatıcının üst kısmındaki Airplay ikonuna tıkla, Kullanılabilir cihazların olduğu ekrandan içeriği yansıtmak istediğin cihazı seç, Telefonun ile cihazını daha önce eşleştirmediysen, ekrandaki pin kodunu girmen istenecektir.

You might be interested:  Kıymalı Makarna Nasıl Yapılır?(Mükemmel cevap)

Exxen ücretsiz nereden izlenir?

EXXEN BEDAVA NASIL İZLENİR? – İlk olarak Exxen ana sayfasına giriş yapın. – Ad Soyad ve Mail bilgilerini girerek üyelik oluşturun. – Üye ol ve 14 gün ücretsiz izle seçeneğine tıklayın.

Exxen üyelik ücretsiz mi?

Exxen ‘e üye olmak için bilgisayarınızdan www. exxen.com.tr adresini ziyaret ederek yeni hesap oluşturabilirsiniz. Açılan sayfada Ad Soyad, E Posta bilgilerini yazarak ücretsiz deneme sürümüne ulaşabilirsiniz. Ücretsiz Deneme Sürümü, Exxen ‘e yeni üyelikler için geçerlidir.

Exxen aylık ödeme nasıl yapılır?

Exxen ücretini www. exxen.com’a üye olduktan sonra kredi kartı veya banka kartınla ödeyebilirsin.

Exxen maç yayınları ne kadar?

Exxenspor üyelik paketleri ve ücretleri nedir? Exxen ‘de UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Şampiyonlar Ligi ve UEFA Konferans Ligi maçlarını kapsayacak olan spor paketi, ek pakete ilave olarak 24,90 TL ile izlenebilecek. Exxen + spor aylık ücreti, 1 taahhütlü olmak kaydıyla reklamlı olarak 34,80 kuruş olacak.

Exxen kaç gün ücretsiz?

Üstelik ’14 Gün Ücretsiz İzle’ avantajıyla. ‘Şimdi exxen.com’a gir sana en uygun EXXENSPOR üyelik paketini seç, hemen üye ol, eğlencenin ve futbolun keyfini ’14 Gün Ücretsiz İzle’ avantajıyla doyasıya yaşa.

Telefonun ekranını televizyona nasıl yansıtılır?

Ekranınızı yayınlama

  1. Telefonunuzun Ayarlar uygulamasını açın.
  2. Bağlı cihazlar. Yayınla’ya dokunun.
  3. Listede, ekranınızı göstermek istediğiniz cihaza dokunun.

Exxen hangi tv’lerde?

Exxen Android TV uygulaması şimdi Android TV ‘li tüm televizyon ve cihazlarda seni bekliyor. Dilersen Exxen ‘i Samsung, Vestel, Arçelik, Beko, Grundig, Sunny, Regal, Toshiba, Altus, Onvo, Saba, Nordmende, Axen, Woon, Elton, Hi-Level ve Apple TV, gibi Akıllı TV uygulamaları üzerinden de izleyebilirsin.

iPhone ekran yansıtma nasıl oluyor?

iPhone, iPad veya iPod touch’ınızı TV’ye veya Mac’e yansıtma

  1. iPhone, iPad veya iPod touch’ınızı Apple TV’niz, AirPlay 2 uyumlu akıllı televizyonunuz veya Mac’inizle aynı Wi-Fi ağına bağlayın.
  2. Denetim Merkezi’ni açın:
  3. Ekran Yansıtma ‘ya dokunun.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *