Exxen Nasıl Izlenir?(Çözüm bulundu)

EXXEN NASIL İZLENİR? Exxen TV üyelik paketleri satın alındıktan sonra akıllı cihazlardan ve bilgisayardan izlenebiliyor. Üyelik işlemini gerçekleştirdikten sonra Apple Store ve Google Play Store uygulama marketlerinden Exxen uygulamasını indirip izleyebilirsiniz.

Exxen nereden izlenir?

Bilgisayarlarımızdan www. exxen.com yazarak izleyebileceğimiz Exxen iOS uygulaması bulunuyor. Exxen, iPhone ve tabletlere indirmek isteyen kullanıcılar, telefonlarındaki App Store uygulamasına ‘ exxen ‘ yazarak exxen uygulamasını indirebilir. Android kullanıcıları Google Play’e Exxen yazıp Exxen uygulamasını edinebiliyor.

Exxen spor paketi nasıl alınır?

EXXEN SPOR PAKETİNE SMS İLE ÜYE OLMAK Reklamlı üyelikler için EXXENSPOR, reklamsız üyelik için EXXENSPOR REKLAMSIZ yazıp 9300’a SMS göndererek üyeliğinizi başlatabilirsiniz.

Exxen ücretsiz Nasıl Üye Olunur?

Exxen ‘e üye olmak için yapmanız gereken https://www. exxen.com/tr adresine tıklamanız gerekmektedir. Açılan sayfada Ad Soyad, E-Posta bilgilerini yazarak ücretsiz deneme sürümüne ulaşabilirsiniz. Ücretsiz Deneme Sürümü, EXXEN ‘e yeni üyelikler için geçerlidir.

Exxen üyelik kaç TL?

Exxen kaç para olacak detayları henüz resmi değil ancak Acun Ilıcalı’nın yaptığı açıklamada reklamlı ve reklamsız seçenekleri ile her bütçe için düşünülmüş Exxen abonelik fiyatları ortaya çıkacak. Acun Ilıcalı, Exxen ‘in fiyatının 9,90 TL olacağını açıkladı.

Exxen ücretsiz nereden izlenir?

EXXEN BEDAVA NASIL İZLENİR? – İlk olarak Exxen ana sayfasına giriş yapın. – Ad Soyad ve Mail bilgilerini girerek üyelik oluşturun. – Üye ol ve 14 gün ücretsiz izle seçeneğine tıklayın.

You might be interested:  Dana Antrikot Nasıl Pişirilir?(Doğru cevap)

Exxen televizyona nasıl bağlanır?

Bir içeriği oynat ve oynatıcının üst kısmındaki Airplay ikonuna tıkla, Kullanılabilir cihazların olduğu ekrandan içeriği yansıtmak istediğin cihazı seç, Telefonun ile cihazını daha önce eşleştirmediysen, ekrandaki pin kodunu girmen istenecektir.

Exxen aylık ödeme nasıl yapılır?

Exxen ücretini www. exxen.com’a üye olduktan sonra kredi kartı veya banka kartınla ödeyebilirsin.

Exxen Spor kaç kişilik?

Exxen ‘i tek cihazdan sadece bir kişi kullanabiliyor. Eğer başka bir platform üzerinden de giriş yapılmaya çalışılırsa açık olan otomatik olarak kapanıyor. Exxen ‘i birden çok kişiyle ya da daha fazla cihazda kullanmak isteyen kişilerin Exxenspor ticari paket satın alması gerekiyor.

Exxen üyelik ilk ay ücretsiz mi?

Exxen ‘e üye olmak için bilgisayarınızdan www. exxen.com.tr adresini ziyaret ederek yeni hesap oluşturabilirsiniz. Açılan sayfada Ad Soyad, E Posta bilgilerini yazarak ücretsiz deneme sürümüne ulaşabilirsiniz. Ücretsiz Deneme Sürümü, Exxen ‘e yeni üyelikler için geçerlidir.

Exxen kac gun ücretsiz?

Exxen platformunu ücretsiz 7 gün boyunca izleyebilmeniz mümkün.

Exxen kaç gün ücretsiz?

Üstelik ’14 Gün Ücretsiz İzle’ avantajıyla. ‘Şimdi exxen.com’a gir sana en uygun EXXENSPOR üyelik paketini seç, hemen üye ol, eğlencenin ve futbolun keyfini ’14 Gün Ücretsiz İzle’ avantajıyla doyasıya yaşa.

Exxene nasil abone olunur?

Exxen’e üye olmak için www. exxen.com.tr adresine girip açılan sayfada Ad Soyad ve E-posta bilgilerinizi yazarak üye olabilirsiniz. Exxen ‘de UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi ve UEFA Konferans Ligi maçlarını kapsayacak olan spor paketi, ek pakete ilave olarak 24,90 TL ile izlenebilecek.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *