Bombax Nasıl Kullanılır?

Bombax nasıl kullanılır?

 1. Bir gün içerisinde yalnızca 2 kez kullanmak yeterlidir.
 2. Yemeklerin ardından yarım saat kadar sonra meyve suyu veya süte 1 tatlı kaşığı kadar ekleyip tüketebilirsiniz.
 3. İstenen sonucu alabilmek için düzenli kullanmanız ve dozuna dikkat etmeniz gerekmektedir.

Bombax nasıl kullanılır kaç kaşık?

Bu nedenle günde iki çay kaşığından fazla almamanız gerekir. Kullanmış olduğunuz her öğünde bir çay kaşığı kadar almanız sizin için oldukça yeterli olacaktır. Bombax ‘nın İçeriğinde Neler Bulunur?

Bombax kaç kaşık?

Günde sadece 2-3 tatlı kaşığı kullanınız. Sabah ve akşam tok karnına Bir silme yemek kaşığı süt meyve suyu veya bir kase yoğurda karıştırılarak tüketilmelidir.

Bombax şu ile içilir mı?

Kullanımı: Sabah – akşam bir bardak süt ya da meyve suyunun içine karıştırılarak içilebilmektedir. Yemeklerden 30 dakika sonra içilmesi uygundur. Ürün 250 gr. ağırlığında ve toz şeklindedir.

Bombax zararları nelerdir?

Bombax zararı yoktur. İçerisinde bitkiler yer aldığından dolayı büyük sorunları ortaya çıkarmaz. Çok hafif olarak tabir edebileceğimiz yan etkiler görülebilir. Bakıldığı zaman en sık görülen hafif şekilde seyreden yan etkiler arasında daha çok baş ağrısı ve sıcak basma hali yaşanmaktadır.

You might be interested:  Çemberin Çevresi Nasıl Bulunur?(Çözülmüş)

Bombax 1 ayda kaç kilo aldırır?

Bombax ile ayda 5 ila 7 kilo almanız mümkündür. Ürün içeriğinde bulunan bitkisel ve katkısız bileşenler sayesinde vücudunuzu toparlayıp iştahınızı açacak bir formüle sahiptir.

En iyi kilo aldırıcı toz hangisi?

En iyi kilo aldırıcı Gainer markaları şu şekilde sıralanabilir; -Vieder Mega Mass: Karbonhidrat ve vitamin açısından oldukça zengindir. -Hardline Pro Gainer: Kompleks içeriğe sahiptir. -Multipower Mass: Kilo almayı hızlandıran besleyici içeriğe sahiptir.

En çok ne yersem kilo alırım?

Düzenli ve kaliteli beslenme olmazsa kilo alınmaz. – Her öğüne karbonhidratlı, yağlı ve proteinli besin koymak gerekir. – Ara öğünlerde kalori ve protein değeri yüksek tercih edilmelidir. Özellikle fındık, badem, ceviz gibi yağlı kuruyemişler, tost, kek, taze ve kuru meyveler alınmalıdır.

Bombax toz nasıl kullanılır?

Kullanım Şekli: Sabah ve akşam yemeklerden yarım saat sonra, 1’er çay kaşığı Bombax toz, meyve suyu veya süte karıştırılarak içilebilir. Uyarı: İlaç değildir. Takviye edici gıdadır.

Hangi çay kilo aldırır?

İştah açıcı özelliklerinden dolayı kilo almayı kolaylaştıran bitki çayları arasında devedikeni, kırmızı kantaron, karahindiba, çemen otu, kısa Mahmut, eğir kökü, kimyan tohumu, enginar yaprağı, melek otu kökü, nane yaprağı, pelin otu, peygamber çiçeği, mübarek dikeni, turunç kabuğu çayları yer almaktadır.

Metabolizma hızlı olan insan nasıl kilo alır?

Hızlı Metabolizmayla Nasıl Kilo Alırsınız?

 1. 1. Gün içinde yaktığınız kaloriyi tespit edin. Hızlı metabolizmayla kilo alma amacınızı gerçekleştirmek için günlük ne kadar kalori yaktığınızı hesaplayın.
 2. Daha fazla yemek yiyin.
 3. 3. Kas yerine yağ depolamayın.
 4. Her istediğinizi yemeyin.
 5. Spor yapın.

Bulk Kilo aldırıcı nedir?

BULK; birkaç farklı çeşit karbonhidrat ve birkaç çeşit protein birleşimi ile üretilmiştir. 3. Bul İçerisinde Süt Proteini, Peynir Altı Suyu Proteini ve Kazein Bulunmaktadır. Bağırsaktaki alım hızı karşılaştırıldığında süt proteini, peynir altı suyu proteini ve kazeinin oldukça farklı özellikler gösterdiği söylenebilir.

You might be interested:  Tahta Kalemi Lekesi Nasıl Çıkar?(Mükemmel cevap)

Kilo almak için ne yapmak gerekir?

ENERJİ VEREN YİYECEKELER TÜKETİN: Kilo almak için enerji açısından yüksek yiyecekleri şöyle sırlayabiliriz;

 1. Kuruyemiş: badem, fındık, fıstık, ceviz.
 2. Kuru meyveler: Hurma, üzüm, kuru kayısı
 3. Yağlar: organik zeytin yağı, avokado yağı
 4. Et: tavuk, kuzu eti, dana eti.
 5. Tahıllar: Kahverengi pirinç ve yulaf gibi tam tahıllar.

1 kutu Bombax kaç kilo aldırır?

1 kutusu 400 gramdır ve toz halindedir. Ortalama 20-25 gün gider. 1 kutuyla en az 3-4 kilo aldırır.2 kutuyla 5-7 kilo 3 kutuyla 10-12 kilo 4 kutuyla 15-18 kilo arası alabilirsiniz.

Megamax sağlığa zararlı mı?

Megamax zararlı bir besin takviyesi değildir. Hatta tam aksine ürünlerin tümü doğal bileşenler kullanılarak size sunulduğundan dolayı yan etki dahi göstermez.

Kilo aldırıcı ilaçlar nelerdir?

Hangi İlaçlar Kilo Aldırır?

 • W-Max Kilo Aldıran İlaç W-Max ilacının içeriği tamamen bitkiseldir, bu yüzden neredeyse hiç yan etkisi bulunmamaktadır.
 • Bombax Kilo Aldırıcı
 • Gren Store GYMAX Kilo Aldırıcı
 • Gianna Kilo Aldırıcı
 • Bontavi Kilo Aldırıcı
 • Anripsikotik İlaçlar.
 • Anti Diyabetik İlaçlar.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *